Új hozzászólás Aktív témák

  • zolaas

    senior tag

    válasz Grifid #45 üzenetére

    Asszem ezt burkoltam is sértegetésnek vehetném, ha akarnám. mivel jó ideig admin voltam ott is van róla fogalmam, h mit is mondok. Nálunk a publikon ma is van az a szabály, hogy no gl, no kemp, no anyázás. Aki eztet nem érti előbb utóbb kikopott. De legfőképp az adta be a kulcsot, h már mi se játszunk ezzel, s nincs aki foglalkozzon vele. Nagynéha felmegy valamelyikünk azt kész. Persze a hozzád hasonló (nem személyes) pub-on játszó egyéneknek szíve joga, h mi tetszik mi nem 1 szerveren. Legfeljebb nem jársz oda, de a szervertulajoknak szíve joga a szabályokat alakítani, illetve betartani. Nálunk ez többé kevésbé sikerült is, de persze mindíg jöttek újabb játékosok és nem igazán értették a lényeget. Ami persze nem baj, ha felfogták és utánna ezen szabályok betartásával játszottak, mindenki örömére. Ha mégse tartották be, hát istenem, repültek. persze ezek után jöttek ám sírni ríni stb, meg még a végén mi lettünk a b*-ik csak mert nem engedjük őt játszani. Nem kötelező odajárni, de ha ott vagy akkor be kell tartani néhány szabályt, ennyi nem több. Na emiatt is jó lenne a dedikált szerver.
    Gondolom te sose voltál admin, ha tévedek ne vedd magadra, de annyi retardált gyökér embert, mint amit ki kellett osztani, míg adminkodtam...nah ezért se csinálom már én se, meg más se...

    Még 1 dolog ami felkúrta a bögyömet, ez a pro-ság. Ezt én is/ mi is rühelljük:D Csak sírni tudok, ha vki elkezdi: skill? :D
    Viszont a Cod szériát nem csak ez ölte/öli meg, hanem, hogy rengeteg a csalás hozzá, s alig lehet vmit tenni ellene. Max Lanon lehet kiszűrni maximálisan. Mondok 1 történetet: volt közöttünk 1 ember, aki egész ügyesen tolta, de valahogy úgy alakult, hogy lanra nem igazán tudott jönni, talán ha 1-2 lanon volt ott (a 26-ból). Azután természetesen az egyik war alatt ( ami házi volt egyébként) 1 véletlene szerve leállás után a pb elkezdett rinyálni, majd mindekit kidobott, ezzel azzal stb. Akkor ennek nem is kerítettünk nagy feneket, csak jóval később néztünk utánna a szerver logban, h mi is történt..háát sajnálatos volt ezt látni. persze kérdőre vontuk, s jött a szokásos duma, h ő nem is tudott róla/ a testvére volt/ kölcsön cfg....nah a kövi lanon ahová mégis csak eljött, kiveséztük azt jól felverve hazaküldtük..

    Nah ez jó hosszúra sikerált, a lényeg az, hogy a publikon mindíg is lesznek olyanok mint te, és mindíg vannak adminok. Persze a dedikáltsághoz ennek sok köze nincs már, ez a vita már másról szól, s ez nem is ide tartozik.

    Már nem Sürgős!!! De, moziplakátokat keresek !!! :D

Új hozzászólás Aktív témák