Új hozzászólás Aktív témák

  • ak76

    senior tag

    Nehogy már azt képzelje bárki is hogy a szoftverek fejlesztésekor nem előre bekalkulált költségtényező, a warezolás által okozott pénzügyi deficit!!!
    Senki nem gondolhatja komolyan,hogy azért fogy jóval több X,mert az fel van törve,és a kinai piac minden mennyiséget elnyel!..
    Ha legalább olyan "egyszerű" lenne fejleszteni a pléjstáciora is mint X-re,nem tartana 4-5 évig a fejlesztés(lásd GT5)az exkluziv fejlesztések VALÓBAN exkluzivak maradnának,és TÉNYSZERŰEN számottevő minőségbeli különbség lenne a két gép szemmellátható grafikai fejlettsége között a ps3 javára,amiről megjegyzem szó sincs,(sőt,lásd GTA4),na akkor lehetne a Sony gépe nyerő helyzetben...
    Anno a PS2 idejében is panaszkodtak a nyilván tökkelütött fejlesztők a programozási nehézségekre,a nextgen megjelenése előtt igértek is a Sony-nál fűt-fát-bokrot,ebből semmi nem valósult meg..
    A problémák ugyanúgy megmaradtak,tetézve a drága technológia,és tetemes gyártásköltség miatti elrugaszkodott árral..
    Én ps1-el kezdtem,annak rendje és módja szerint vettem is ps2-t,és amikor jött a nextgen, tervbe is vettem a ps3-at..
    De a fentiek miatt lett helyette X-doboz,és ha lenne bármilyen reális indoka annak hogy 30-40 ezerrel drágábban vásároljak konzolt,alighanem megtenném.de erről szó sincs..

Új hozzászólás Aktív témák