Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz creed13 #19 üzenetére

    hát igen... a film csak a hentelésről szólt... a könyv viszont nagyon beteg volt... itt-ott le kellett tennem, mert elég jó a képzelőerőm és voltak benne elég brutális dolgok... ellisnek az aprólékos leírása nagyon jó volt... :) bale pedig idális volt a szerepre... előbb láttam a filmet, aztán olvastam a könyvet és így végig bale-ként jelent meg a tudatomban bateman :) elég durva volt... a végén mikor bevallotta baráti körben, hogy ő egy pszichopata/elmebeteg/sorozatgyilkos/állat... csak nevettek rajta :) a film tényleg csak egy "gagyi ovis kifestőkönyv" a könyvhöz képest... tipikusan az a könyv, amit megérte elolvasni, de nem olvasnám el újra :))

    ui: a westernje már beszerzés alatt... ma sztem megnézem :)

    az imdb-s pontokról annyit, hogy talán az avp2 is 7pont körül kezdett... most 4.9... és az a film nálam kb 10/2-es max... támpontot tudnak adni a pontok mondjuk pár tízezer szavazó környékén, bemutatás után pár héttel/hónappal... addig pedig nem nagyon szabad rá alapozni... meg később is lehetnek kellemes/kellemetlen meglepetések...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák