Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • laszlobak

    tag

    válasz #16729600 #119 üzenetére

    Az öregség és a betegség nem bőrszínfüggő....A válás sem, mert pld.. az a családos férfi, aki New York államban elválik, nem csak gyerektartást, hanem asszonytartást is köteles fizetni. (Nem vagyok nagy jogász, javítson ki valaki, ha rosszul tudom, valszeg ennek mértéke államokként eltérő) Ezért fehér, vagy fekete, a kozéposztályból egy férfi, ha elválik, vagy ha elhagyják, könnyen lecsúszhat.

    Mindamellett el kell hogy mondjam, hogy én a keleti partot többször bejártam New York-tól Floridág, elég sokat jártam Harlemben és New York peremvárosainak szegénynegyedeiben, de az általad említett lakókocsitelepek, (1x láttam, parkosított környezetben, a legkisebb is kb.30m2 lehetett), nem, bódé városrészek abszolút nem, nyomortelepek pláne nem jellemzőek, ezért nem igazán tudom elképzelni, miről beszélsz. (Ez utóbbiakat egyáltalán nem láttam.) Ott a szegények kevésbé minőségi állagú és helyen lévő bérlakásokban, de inkább bér(családi)házakban élnek. Ezeknek a házaknak az állaga hasonló, vagy jobb, mint az osztrák-magyar határ keleti felén lévő településeké.

    Emellett volt hajléktalan barátom.(Jobb volt az élete, mint az enyém.) Ismertem más hajléktalant is, aki az autójában lakott. (nem kispolszki volt, és sörre meg benzinre mindíg volt pénze.) .Igen, ilyen is van.

    A lényeg mindig a részletekben van...Tanácsot lehet kérni, de a döntés felelőssége a Tied! (mindenkinek úgysem fogsz tudni megfelelni)

Új hozzászólás Aktív témák