Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #72042496

    törölt tag

    válasz Tigerclaw #9 üzenetére

    Lehet meglepő, de én elsősorban az irodai/netezős dolgok miatt figyelgetem a 2160p@120-as monitorokat, annyival jobb ilyenen a desktop is. Játékra sem kell kazán kártya, 1080p és integer scaling, aztán csöcsvihar. Vagy DLSS, lejjebb állított grafika, alacsonyabb framerate, egy ilyen monitor ad választási lehetőséget. Nem érzem úgy, hogy mindent csutkára kellene tolni. :)

    #8 HThomas
    ASUS ProArtból tudok hasonlót, mást nem. A kávája viszont ennek a ROG monitornak is szolid, a talpat pedig lehet konzolra cserélni, több hely is maradhat úgy. Az új dolgozóban pl. a tervek szerint egy Vogel's Wall 1020-ra szerelem az enyémet, a kábelek a falban futnak el. Így praktikus és ízléses lesz az egész.

    [ Szerkesztve ]

  • FeRRaR1

    őstag

    válasz Tigerclaw #9 üzenetére

    2 éve van LG 32UD99 monitorom, Vega 56 Red Devil és Ryzen 3700X + M2 SSD.

    Minden játékkal 4K-ban játszok azóta, Warzone, CS GO, Assetto Corsa, Escape from Tarkov. Nem minden fut kimaxolva ultrán, de egészséges high-on szinte minden, sok magasabban is. A 4K felbontás miatt pedig az élsimításból pl visszább lehet venni, akkor sem veszed észre. Persze nekem nem E sport 200+ fps-ek kellenek, oda inkább 1440p.

    Konzolra pont nem kell váltani, mert ott is össze vissza megy a skálázás. 2K render fel van skálázva 4K-ra, közelében sincs egy PC ultra 4K-nak. Illetve ez sem igaz minden esetben mert a konzol dinamikusan állítja a felbontást, így vannak olyan részek mint pl Warzone Downtown része, ahol belassul és bekockásodik konzolon, mert lejjebb csavarja a felbontást...

    Árakkal egyet értek, de sokan sokkal több mindenre használják a PC-t mint csak játszani.

    A monitorról: erre várok tavaly óta, matrix led háttér világítás, végre csúcs paraméterek, nekem várós.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák