Új hozzászólás Aktív témák

  • shotika

    őstag

    válasz tng #29 üzenetére

    "A hz-s játékra rosszul emlékszel, vagy nem figyelted eléggé. Ott voltak akkor is a betűk, minden gyártónak más. Volt blb, bls- ez ráadásul mind a panasonic-on belül, volt cmr, mci, stb... Szóval úgy volt kiírva, hogy mondjuk 400hz cmr. A fényképezőgép képe pedig nem a megapixeltől függ. Plusz az lg kicsit meghatározóbb szereplő a tv piacon, mint a technika a fényképezőgépeknél."

    A boltok többségében szépen lehagyták az aljelöléseket. Elég rossz volt a kommunikáció ilyen téren, volt elég vitám ebből az évek alatt a különböző helyeken.
    Nem a megapixeltől függ, de ezt ne nekem mond egy szakmai lapon, hanem az átlagfelhasználóknak. Az volt kinn, hogy 15 Mp, semmi más.

    Android rendszert nem sokat használtam SOny tv-n, viszont a menürendszerük még mindig körülményes:D

    Lg-ben, ami nekem utoljára tetszett, az az LM széria volt, főleg a 660-as. Persze ízlésről nem vitatkozunk:)

    Abba, hogy a Samsung mit csinált az évek alatt, amikor nekiment más gyártóknak, én most nem mennék bele, ilyen téren nem különböznek egymástól, maximum a módszereik mások. (Sony eladók pendrive-okkal járták az üzleteket, olyan anyagokkal, amik a saját tv-jükre specializált tartalom volt, és a konkurens tv-ken gyengébb eredményt mutatott; vagy az LG gerilla marketingje stb)

    [ Szerkesztve ]

    Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

Új hozzászólás Aktív témák