Új hozzászólás Aktív témák

  • 1 among many

    tag

    válasz jimmedly #200 üzenetére

    jimmedly, powermause, elárulnátok, hogy hol vettétek a telótokat?

    A homlokegyenest ellentétes beszámolók alapján kezd olyan gyanúm lenni, hogy két nagyon eltérő széria van belőle párhuzamosan forgalomban. Esetleg az egyik hamisítvány. 8-9 napig bírja az aksi kontra 1 napig, egyiknél van számkijelzés állíthatóság, másiknál nincs, tökéletesen elégedett tulajok, terepen megjáratott telókkal, kontra beázott, csati mellett nyákra rálátós darabokról beszámolók... Mintha nem ugyanarról a típusról lenne szó. Mindkét leírásból több olvasható magyar oldalakon. Ez nekem eléggé bűzlik.

    Továbbá nagyon várom, h aki 2 simmel próbálta, ismeri a készüléket, az segítsen abban, hogy ki lehet-e kapcsolni az egyik sim elérhetőségét úgy, hogy a másik elérhető marad? Nekem ez sarkalatos kérdés. Bent voltam egy rózsaszín boltban, de az ügyfeles csak egy általános tájékoztatót tudott adni a dual sim-ről, egyáltalán nem ismerte ezt a készüléket.

    Ott azt írták, hogy 2 féle van. A DSS típusban át kell kapcsolni, hogy melyik kártyát akarom épp használni. Na most az ugye nekem nem annyira jó, mert ha publikust használom, a családin nem érnek el. Akkor ez gyakorlatilag egy szétszedés nélkül sim cserélgetős dolog, nem igazi dual sim. Nem kezel egyszerre kettőt. A másik a DSA, ami mindkettőt a hálózaton tudja tartani egyszerre. Itt mindkét kártyával be kell lépni egymás után pin kóddal, ebből feltételezem, hogy ezekben akkor az egyiket tarthatom lekapcsolva is, míg a másik él, ha csak az egyikkel lépek be.
    De ez csak feltételezés a részemről, azt sem tudom, a B25 melyik kategória. A leírás alapján mintha a kettő között lenne. Ha jól értettem, él mindkét sim, de ha aktívan használjuk az egyiket, azaz beszélgetés zajlik vele, addig a másikat nem kapcsolhatónak jelzi. Ha letettük, akkor újra mindkettő hívható. lesz. Vagy nem jól értettem?

Új hozzászólás Aktív témák