Új hozzászólás Aktív témák

  • Turulbir

    tag

    Hát én nem innék előre a medve bőrére, ugyanis jó kérdés, hogy mit ért az Ubi a sorozat gyökerein.

    A zseniális első részt, a remek történettel, jó karakterekkel, változatos játékmenettel (hent/lopakodás/mászás, természetesen a dx10-es patch nélkül), és sok sok humorral; akkor engem megvettek kilóra (nem vagyok épp sovány, szóval ez nagy szó :) ), ugyanis máig ez a kedvenc történet-orientált FPS-em, legalább hatszor végigjátszottam már (ezen csak a Mafia tud túltenni, azt már nem is számolom).

    Ha viszont a második részt... hát, akkor kételkedem benne. A történetet -bár kicsit egysíkú volt- jól tálalták, a karakterek még mindig tűrhetőek, de a játékmenet... Az átvezető részeket kivéve az elsőtől az utolsó percig hent. Teljesen mindegy volt, hogy Ray-el vagy Thomas-szal mentünk, ugyanis gyakorlatilag végig azonos útvonalon, ugyanúgy mindenkit lelőve. Véres képernyő meg újratöltődő élet. Ugyan ezt is legalább háromszor végigvittem, de már nem volt meg az a hangulat, mint az elsőben (Sergio Leone-féle spagettiwestern váltakozva a Karl May regényekkel).

    Nos mit látunk a trailer-ben: Fegyverropogást elejétől a végéig némi Tarantino vérrel színesítve, a második részt jellegtelen fejvadászatait idéző "történettel". És a narráció... hát nem tudom ki hogy van vele, de szerintem nagyon nem illik az első két rész képviselte kicsit mélyebb tartalmú, filmes történetvezetéshez.

    u.i. Mielőtt valaki hiányolná: A cartel létezését is tagadom.

Új hozzászólás Aktív témák