Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #04441088

    törölt tag

    válasz Ed3r_X_ #8 üzenetére

    Egyetértek.
    Én is próbáltam, nem sokáig kötött le, hamar meguntam. DL-ből kellene egy új rész és meglenne a szabadnapokra az elfoglaltság.

  • b.

    félisten

    válasz Ed3r_X_ #8 üzenetére

    maradjunk annyiban, hogy szerinted és számodra.
    Igazából Zombi módról is csak az beszél így aki nem tudja mi az és hogy kell játszani. Rengetegen főleg az miatt veszik már évek óta, sőt a legtöbb DLC is ahhoz kel el. Nem egészen arról szól, hogy mész aztán ölöd a zombit, 4 személlyel vagy haverokkal kicsit más a felállás és ötletes hentelések vannak benne, látványos és izgalmas tud lenni ráadásul meg kell ismerni a pályákat és a rágókkal szerezhető Perkeket is. baromi hangulatos és nem sok köze van a Dying Light-hoz ebben a formában...

    Nekem bejött a játék, megveszem, igaz kicsit többet vártam , de így is többet toltam már a Béta alatt is mint a BF1 játékot amióta megvettem. két különböző stílus és egyik nem tudja kiszolgálni feltétlenül a másik játék rajongóinak az igényét, mint ahogy ez igaza Zombi mód és a Dying Light hasonlatokkal dobálózóknak is, hogy ezek a játékok mások , mint a COD , de teljesen....

    ribizly(#19) : hát egy, a világháborúban játszódó játékban annyira nem tud működni ez az elengedték a fantáziájukat dolog,azért ez nem Wolfeinstein. A Zombi módban majd elengedik :)Azt meg végképp nem értem, hogy lehet valaki olyan sötét, hogy egy játék végét kívánja. Ha nem tetszik , nem veszi meg, akinek meg tetszik hadd játsszon már vele, ilyen egyszerű...

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • jozefgucci1

    addikt

    válasz Ed3r_X_ #20 üzenetére

    Tudom nem nekem szólt a kérdés ,de teljesen egyetértek az érveiddel. A polcom van a Cod első része egésszen a BO ig ,de ami az után jött már vicc kategória volt.
    Az is megértem , hogy aki Cod-ot vesz más játékstílusra-játékmenetre vágyik mint pl a BF ,de azért 2017-ben ne egy átskinezett Cod4-et kapjunk már könyörgöm .
    A karakter mozgása tényleg borzalmas , tohonya. Anno emlékszem milyen szépen lehetett osztani sniper-el a népet ami itt nem olyan gördülékenyen megy .Igen a grafika tényleg hányinger :DDD

    Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

  • b.

    félisten

    válasz Ed3r_X_ #20 üzenetére

    Mivel a cikk a zombi Modrol szól,evidens,hogy azzal foglalkozok főleg.
    Mozgas persze,hogy lassabb 2.vilaghaboru;tucat katonák,nem repkedő,láthatatlanná való szuper elit katonák.Grafika számomra megfelelő,mivel félig pró szinten tolom a codokat,első lépésben fullra lebutítom az effekteket ,de ezzel egyet is érthetek.
    Számomra továbbra sincs egyetlen online FPS sem,ami helyettesíteni tudna a COD-ot,ergo nincs mire váltani.Azert örülök az új résznek,mert ideig óráig lesznek játékosok és lesz mivel játszani a COD világában, meg ha csak egy átdolgozott Skin is.Raadasul én imádom a sztorikat is,IW-t is azért vettem meg,nem csalódtam.
    Úgy gondolom 30 euró körüli áron jó vétel lesz nekem,mint COD rajongó kielégíti egy darabig az igényeimet,meg ha többet is vártam volna Én is.

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • IreN!CuS

    őstag

    válasz Ed3r_X_ #25 üzenetére

    Hivatalos forumon a kickstarted founder ezt írta :

    "Battalion will go fra Closed Alpha to Closed Beta before it hits Early Access, that last one will be anyones chance to get onboard ig you didn't get you key for alpha or beta ;) "

    Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

Új hozzászólás Aktív témák