Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oriic

    HÁZIGAZDA

    válasz Syz #6 üzenetére

    Mármint miben? Annyi a közös a két játékban hogy mindkettő FPS.

    COD eladásai szinte biztosan túllépik BF1-ét ez szinte borítékolható. Minden más másodlagos a kiadónak.

    BF1-el is alig játszanak már emberek. Innen is látszik, hogy nem minden a grafika pl. [link]

    (#4) Psychopeti

    PC esetében átlagon felüli ez a szám. Sajnos a széria PC-n már évek óta egyre érdektelenebb. Infinite Warfare-ből alig 5-600 ezer ment el, a két éves Black Ops III-ból is a két alatt alig 1,6 millió, míg konzolokon kb 10x ennyi minimum...

    [ Szerkesztve ]

    Live-Die-Respawn

  • oriic

    HÁZIGAZDA

    válasz Syz #9 üzenetére

    Novemberig az is marad. Aztán az új rész érkezéséig (ami állítólag már nem világháborús lesz) újra a COD lesz a vezető játék, utána remélhetőleg megint az aktuális BF. Ez egy körforgás, de nem szabad elfelejteni, hogy bármennyire is szutyok a COD széria sokak szemében, mégis a villámgyors körökre van ez kihegyezve, míg a BF a járműves csatákra és az óriás pályákra (tudom BF-ben is vannak inf. only mapok). Így kicsit nehéz összehasonlítani őket, ezért írtam feljebb, hogy annyi a közös bennük hogy multiplayer FPS mindkettő.

    BF mindig is szebb lesz, jobb lesz a fizika, lesz rombolhatóság (Battlefrontokban mondjuk pont nem, de ez más téma) és járművek (BF1 mondjuk ebben is hátul kullog a széria többi részéhez képest sajnos). Mégis a COD szériát többen veszik sokkal. Ezt egyesek igénytelenségnek gondolják, lévén szinte semmit nem újul a sorozat, de mégis úgy tűnik, hogy van akit a kisebb harctér érdekel és a grafika meg a járművek annyira nem izgatnak.

    Annyival szerencsésebb helyzetben vagyok, hogy a BF1 és az új COD is kimarad nekem, mert nem komálom VH-s témát (kaptunk már eleget belőle szerintem. :D ), így várok egy egy BF2142 folytatásra inkább.

    [ Szerkesztve ]

    Live-Die-Respawn

  • oriic

    HÁZIGAZDA

    válasz Syz #12 üzenetére

    Nyilván most az év vége szoros lesz, SW-t sajnos maga a neve is eladja. (bár a COD-ot is, szóval meglátjuk melyikből megy el több. Nyilván Activision és EA is mocsok sok pénzt kaszál az elkövetkező hónapokban)

    Live-Die-Respawn

Új hozzászólás Aktív témák