Új hozzászólás Aktív témák

  • Most jövök Cod WW2 bétaról, s meg kell hogy mondjam, abszolút nem dobtam el az agyam. :(
    Már maga a menü is egy káosz, alig lehet eligazodni benne, de még az lenne a legkisebb gond...

    1440p-n játszom QHD monitoron, de ez a játék még így is csúnya. Igen az! Nekem Vega 56-al 50 - 100 fps között mozgott.Ja azt hozzá sem teszem, levettem próbára "PRE-T2X Resolutiont" 50 %-ra, a játék olyan homályos lett, hogy hihetetlen! Szóval akinek gyengébb a kártyája, nem valami szép, ha le kell scalelni.
    Aztán mi az, hogy nem tudok bebújni a bokorba? :U Megyek a bokor felé, olyan mint egy tömb, nem lehet benne pl. sniperrel elbújni.
    Aztán nincsen quick scope sem, mire belenézek a sniperbe már halott vagyok. Ja és az a vicc, hogy simán messziről PPSH-val leszednek, szóval grat. :C

    A pályadesign meg egy okádék. Nincs egy sarok, ahova legalább ne 3 bejárat lenne. A poén az volt, hogy sniperrel nézegettem az épületből, erre az ellen felugrik a tetőre(!) és bejön az ablakon. Mondom wtf?!

    Ez a játék a nem csak a Battlefield 1-hez képest, de még a régi Codokhoz képest is gyenge. Komolyan mondom, még a Cod 1 vagy UO is jobb ennél. :K

    Azt ajánlom, aki meg akarja venni, nagyon gondolja meg, mert szerintem nem éri meg, a teljes áron legalábbis biztosan nem.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák