Hirdetés

2019. október 14., hétfő

Gyorskeresés

(#1) Zsankee

Zsankee
(aktív tag)

Orvendetes, foleg ha a masodik csomag is dijtalan lesz PC-re. Az extra zombi palyanak pedig kifejezetten orulok.

legszebb öröm a söröm

(#2) guitarhero11

guitarhero11
(csendes tag)

akk gondolnák komolyan ha nem ms pontokért lehetne letölteni igy már bocsánat h ezt mondom de menjenek a p*csába megveszi az ember drága pénzért a játékot xbox-ra és még költhet rá sok-sok ezer forintot

(#3) hommeros

hommeros
(őstag)

Had adják ki az ócska mappokat, úgyis jön az MW. :C

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#4) Anubiss

Anubiss
(tag)

Hát vegyes érzelmek vannak bennem. Először is még nagyon új a Map Pack 1 és még Nekem nem sikerült a Verrückt-öt elvinni elég messzire és hárman még nem is próbáltam ki. Másfelől érdekel az új pálya, hogy milyen lesz, mert már így is eléggé sz*ratós. Várom a videókat...

(#5) Nunder válasza hommeros (#3) üzenetére

Nunder
(őstag)

:R Pontosan.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.”

(#6) #41133696 válasza Zsankee (#1) üzenetére

(törölt tag)

Konzolra amúgy nem volt ? Amúgy én is PC-re vettem meg, nincs konzolom, csak kiváncsi vagyok :K

(#7) LackoMester

LackoMester
(addikt)

még mindig erölteti Treyarch ezt a xart...novemberig marad aCOD4 azt majd jön MW2,az lesz az igazi... :C

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#8) Hunter2

Hunter2
(addikt)

Az Activision inkább a COD4-hez adnak pár Single pályát, MW2-re én is kiváncsi vagyok.

Eladó cuccaim (munkaállomások,LCD kijelzők, PC-k, SAS vinyók)--> https://tinyurl.com/ycn92zv2

(#9) D1Rect válasza LackoMester (#7) üzenetére

D1Rect
(félisten)

WTF? Ez sz@r? :U

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#10) Hunter2 válasza D1Rect (#9) üzenetére

Hunter2
(addikt)

Hát a COD4-hez képest igen :U

Eladó cuccaim (munkaállomások,LCD kijelzők, PC-k, SAS vinyók)--> https://tinyurl.com/ycn92zv2

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.