Új hozzászólás Aktív témák

  • Shade45

    senior tag

    válasz Dave567 #45 üzenetére

    Elkérik a pénzt a BF-ért is, a közelmúltban mégis több DLC-t ingyen utánad vágtak, sőt egy rövid ideig a BF3-at is ingyen osztogatták, az 5 euró alatti BF4 és Hardline leárazásokról már nem is beszélek...

    Kérdezem én, hol van a CoD ehhez képest?

    Pénzt kérnek a munkájukért? Természetes... De az Activison részéről már évek óta csak a cigánykodás megy, semmi más!

    Nem vagyok játékfejlesztő, nem látok bele a kiadók költségvetésébe, de a nyakamat merném tenni rá, hogy a DICE többet foglalkozott a BF részekkel, nagyobb és látványosabb munka van bennük, mint amit az Inf. + a másik két fejlesztő gárda a CoD-ba bele rakott.

    Szó nincs róla, hogy a BF szériát isteníteném, nem vagyok elvakult egyik kiadóval/játékkal sem; de az az érdekes számomra, hogy az EA (akit divat utálni) ilyen alacsony árakon, illetve ingyen DLC-t ad a jónépnek, ezzel szemben a drága Activision félistenként tekint/kezeli a sorozatát.

    Hivatalos helyről akciósan (!!!) 10 euró alatt a legrégebbi részt sem tudod beszerezni, mert hát az CoD... Micsoda dolog lenne már ha olcsóbban adnák, égbe kiáltó bűnt követnének el! Részemről rájuk rohadhat az összes rész, és ezt nem azért mondom, mert a játék ellen vagyok; hanem ezt az üzletpolitikát és árazást utasítom el teljes mértékben!

Új hozzászólás Aktív témák