Új hozzászólás Aktív témák

  • roliii

    tag

    Hát amúgy szerintem meg fejlődött , itt nem csak a játék grafját kell nézni , hanem magát a játékot , az milyen lett volna ha a grafot csinálják és a 4 marad ? :F Elsőként vehetjük a SP és MP Co-op modot , amit beletettek , mint a Treyarch a COD5-ben.
    Akkor vehetjük változásként a jó Main Menu-t , amit milyen jól megcsináltak.
    És persze , ne hadjuk ki a fegyók kinézetét is melyet most szebbre fejlesztettek , és jobbra , hogy jobban tudjanak az emberek játszani vele.
    Ja és persze ne feledjük azt sem , hogy nem monoton ugyan azok a pályák vannak mint 4-ben ugyebár.. , hanem újak , mert ugyanis aki ismeri a COD-részeket Világháborúsnál volt pár olyan pálya , ami 3 COD játékban is benne volt, nem is 1 , de attól független ott is volt mindíg vmi új , vagy pálya , vagy fegyó , vagy vmi más képesség , legyen az sprint, gránátkibiztosítás stb...
    Nekem az tetszett régen mikor a COD1 volt , utánna kijött a CODUO (kiegészítője) és csak pár UO-s pályát tettek hozzá , lángszórót , tasak granyót , és a sprintet , jó game volt , de hát ez már kb egy olyan 4-5 évvel ezelőtt lehetett... pedig az nekem jobb volt , na mindegy .. :))
    Én 6 évig játszottam COD-al , CODUO - COD2 - COD4 - COD6 , amúgy is elmondom neked hogy nem csak a SP van hanem az MP ott pedig elég jól megvan csinálva , de amúgy is attól mert a stílusa megmaradt attól nem ugyan az mint a 4.
    Ugyanis vannak benne olyan pályák aminek köze nincs a 4-hez , ráadásul az SP része több felé van osztva mint a 4-nél.
    Szóval vannak benne + dolgot, lehet , hogy nem sokminden , de amit hibának láttak a 4-ben , vagy kimaradt belőle , azt itt jól megcsinálták.

    Amúgy is , szerintem az Infinity Ward nem fog többet Világháborús játékot gyártani.
    Azért van a COD -nál a Treyarch , aki ugyebár a COD5-öt csinálták.
    Ugyanis az Infinity Ward , ahogy láttam , vagy hallottam , már nem fog többet csinálni , mert megunta , de lehet , hogy azért nem mert akik nem értenek hozzá , sokan kritizálták hogy, milyen hibái vannak vagy vmi... ezt én nem tudom , nem is érderkel ... szerintem minden játékuk tökéletes , reméljük a "COD7" ha jön ki vmikor is, akkor az is olyannyira jólesz, mind a COD6 és társai.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák