Hirdetés

2018. december 13., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) AxBattler

AxBattler
(PH! félisten)

Ide vele, €40-t így is simán megér! :K

Várj, mégsem! ;]

PS4 Pro Fortnite Bundle + 1db extra kontroller + 1év PSN Plus előfizetés + Spider-Man + Detroit Become Human + 1év garancia ~ 149k HUF .............................. "Cable management is for the weak!" ................................

(#2) Keldor papa

Keldor papa
(Jómunkásember)

Én az MW1 Remasterednél is csak azzal játszottam főleg, talán ha 2 órám van multiban sokat mondok.

Fallout 76 has the best multiplayer experience ever.

(#3) ribizly

ribizly
(PH! kedvence)

Szánalmas! :W

|•| A WORD elszáll, az írás megmarad |•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#4) mike1334

mike1334
(PH! addikt)

Na ez jó hír, legalábbis nekem :D Az egyjátékos kampány érdekel csak, és így olcsóbb is lesz, mint multival lett volna. Majd a multi jön dlc-ben (bár minden játéknál így lenne....).

...unless the law provides otherwise.

(#5) .LnB

.LnB
(PH! félisten)

Ezt pont "jó" most kiadni, a reptéri jelenet miatt. Remélem azt is "remasterelték" és még brutálisabb lett. :(((

Sidney Crosby #87 // Pittsburgh Penguins // https://www.youtube.com/watch?v=k3N-MVgeb0g

(#6) Polllen

Polllen
(PH! nagyúr)

Érdekes hír. PC-n semmi értelmét sem látom. :) Nekem a mai napig megfelel a grafikája.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#7) b. válasza AxBattler (#1) üzenetére

b.
(PH! kedvence)

19 júróért láttam Amazonos hírben.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) PSN: Wijberto: Xbox Live : Tiboa

(#8) sanchezsa válasza Polllen (#6) üzenetére

sanchezsa
(PH! kedvence)

Lehúzásnak az ez évi szlogenje: Itt az idő remastereljük...

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#9) GhostPetya

GhostPetya
(őstag)

Hát így inkább ki se adják. Fantasztikus az egyjátékos mód sztorija, az egyik kedvencem a CoD játékokat illetően, de ugyanolyan fantasztikus a multija is, totális blődség lenne kihagyni, nem is értem, hogy gondolják.

Vagy a multiplayer mód egy fizetős DLC lesz? :DDD

七転び八起き - Legutóbbi AMV -m: https://www.youtube.com/watch?v=obYCXZgQn3c

(#10) Jhonny06

Jhonny06
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Egyáltalán ki a franc játszik még ezekkel? Már eleve a COD se egy nagy kaland, de legalább akkor már a legújabbal játszanék, az legalább jól néz ki.

Niche parfümök szórófejes üvegben, különböző kiszerelésekben! Tom Ford, Creed, stb. http://bit.ly/2EIOAOx

(#11) mike1334 válasza Jhonny06 (#10) üzenetére

mike1334
(PH! addikt)

Mondjuk aki még nem játszott vele? :U

(#12) ProEvoFan válasza Jhonny06 (#10) üzenetére

ProEvoFan
(PH! kedvence)

Call of Duty Modern Warfare Remasteredel megjelenés után fél évvel mikor multiztam ps4en, kb kettő másodperc alatt talált fullos új meccset.Ennyit erről.

(#13) mike1334 válasza ProEvoFan (#12) üzenetére

mike1334
(PH! addikt)

Mondjuk itt ilyen azért nem lesz :P

(#14) vicces válasza mike1334 (#11) üzenetére

vicces
(PH! addikt)

pl nekem jó is lesz majd 1 év múlva bagóért. a multi meg nem igazán érdekel, semmi értelme a mai cheatek ellen.

(#15) lajthabalazs válasza GhostPetya (#9) üzenetére

lajthabalazs
(őstag)

Azt tudom elképzelni, hogy teljesítmény-problémák miatt hagyták ki a multi remasterelést (persze a Spec Ops-ot is érdemes lenne átemelni). Meg az is felvet kérdéseket, hogy játszhatnak-e egymás ellen a remastered és az eredeti játék felhasználói. Szerintem jó választás volt csak a kampányt leprolni. Sok emlékezetes jelenet van benne, ami eredeti grafikával sem rossz, de valószínüleg a frissítés fog rajta dobni, és akik lemaradtak az eredetiről, szívesebben fognak a remastered-ért adni pénzt, mint a néha féláron kapható eredetiért.

Azért egy csereakciónak örülnék, megvenni olcsó DLC ként a remastered edition-t az MW2-höz.

(#16) lajthabalazs válasza vicces (#14) üzenetére

lajthabalazs
(őstag)

Call of Duty-t sosem adnak bagóért. Már persze kérdés, mennyi a bagó. Az első COD még mindig 20 Euro, mindig reménykedem, hogy egy Steam sale-en végre hozzájutok olcsón, de legfeljebb felezik az árát.

(#17) ProEvoFan válasza vicces (#14) üzenetére

ProEvoFan
(PH! kedvence)

Konzolon nincsenek csalók, ott nincs cheat.Ez nem PC.
PCn sajnos tele van minden multis fps lövölde csalókkal...

(#18) Polllen válasza ProEvoFan (#17) üzenetére

Polllen
(PH! nagyúr)

Konzolon csak a bill+egér kombó dívik. :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#19) ProEvoFan válasza Polllen (#18) üzenetére

ProEvoFan
(PH! kedvence)

Jaja, de az nem csalás.Mindenkinek adott a lehetőség hogy vegyen hozzá perifériát.
Ez olyan mint az autós játékokban a kormány vs kontroller.

[ Szerkesztve ]

(#20) vicces válasza ProEvoFan (#17) üzenetére

vicces
(PH! addikt)

erről beszélek! van konzolom, de sajnos 1 darab hüvelykujjal én nem tudok célozni sajnos be kellett látnom, hogy megint a "gép ellen" kell játszanom, ha nem akarom felbosszantani magam.
végignyomni a storyt - akár full noobba - azt csókolom :D ennél többet nem is érnek a játékok szerintem pont a csalás miatt.

(#21) kikikirly válasza lajthabalazs (#15) üzenetére

kikikirly
(fanatikus tag)
LOGOUT blog (1)

Tényleg, Spec Ops mod milyen király volt.Nekem jobban bejött mint a Campaign.Campaignt is nagyon élveztem, szóval a királyhoz képest volt a Spec Ops még királyabb. :)

(#22) .LnB válasza ProEvoFan (#17) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)

Héj héj héj! Nem minden multis lövölde van tele cheaterrel jó? Csak a 99%-uk. Vannak halott címek is amivel senki sem játszik, ergo csalók sincsenek! :D

Sidney Crosby #87 // Pittsburgh Penguins // https://www.youtube.com/watch?v=k3N-MVgeb0g

(#23) edward2 válasza ProEvoFan (#17) üzenetére

edward2
(PH! addikt)

"PCn sajnos tele van minden multis fps lövölde csalókkal..."

Mondják azok akik nem képesek célozni. ;]

(#24) kolopele válasza Polllen (#6) üzenetére

kolopele
(PH! addikt)

Pedig jöjjön csak, de nem a grafika miatt, vélhetőleg megírják kontrollerre is, én csak amiatt hagytam ki hogy nem támogatta eredetileg. Gondolom ez már fogja.

(#25) nullpoint válasza edward2 (#23) üzenetére

nullpoint
(fanatikus tag)

:C :C :C

(#26) Sub-ZeRo válasza ribizly (#3) üzenetére

Sub-ZeRo
(PH! nagyúr)

Miért is? Újra megvennéd a játékot, 40-60 euróért, majd felmész multizni és a sok csaló ellen "harcolni"?!
Legalább a grafika szép lenne igaz? :N :DDD
Az mw 2-nek nem grafikai tuning kéne, hanem rendes dedikált szervert + anticheat rendszer. :K

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."| Track IR 5.| Honor 8

(#27) b. válasza Sub-ZeRo (#26) üzenetére

b.
(PH! kedvence)

Hagyjuk már ezt.Nem kell átesni a ló másik oldalára.WW2 be eddig majd 400 órát toltam bele november óta.Kb 5-6 csalóval találkoztam.
Én naponta kapok 2-3 reportot,már megszoktam,mert sok egoista azt hiszi magáról,őket csak csíttel lehet megölni.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) PSN: Wijberto: Xbox Live : Tiboa

(#28) Sub-ZeRo válasza b. (#27) üzenetére

Sub-ZeRo
(PH! nagyúr)

Nem estem át. Saját tapasztalat. Mw2-őn folyamatosan csalók ellen játszottam, játszottunk. Annyi legyen a javunkra, hogy nálunk is volt csaló. Csak kicsit lehangoló, hogy kifizettem egy zsák pénzt steamen a játékokért és az ember kedvét elveszik, mert ő csal.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."| Track IR 5.| Honor 8

(#29) .LnB válasza Sub-ZeRo (#28) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)

Tudjátok. Ezt a borzasztó durva mennyiségű csalót, közvetve vagy közvetlenül, de pont a MW2-nek köszönhetjük ma. Ez volt az első nagy cím, ami szakított a dedikált szerverekkel. Ez a f*s volt az első ahol ez a lobby alapú matchmaking megjelent. Míg egy dedikált szerver felett jobb esetben volt hatalma egy adminnak. Addig itt senkinek sem volt hatalma a csalók felett. Senki sem figyelt. Egészen addig a közösség kitaszította a cheatereket. Innentől fogva erre már nem volt lehetőség. És annyira sikeres lett ez a rendszer, hogy ma már egy CS-ben, Quake-ben is így játszunk. :( Számomra ez az egyik indok amiért az MW2 miatt teljesen meggyűlöltem az egész COD szériát. :(

[ Szerkesztve ]

(#30) GhostPetya válasza .LnB (#29) üzenetére

GhostPetya
(őstag)

Igazából annyi kéne csak, hogy ráállítsanak egy pár tízen fős team -et arra, hogy megírjanak egy anti-cheat programot, akár dedikáltan csak a CoD játékokhoz. Ezzel még további embereknek adhatnak munkát, mindenki jól jár. (Mondjuk konzolon továbbra sincs csalás, PC -n meg azért a kevés játékosért nem éri meg.)

七転び八起き - Legutóbbi AMV -m: https://www.youtube.com/watch?v=obYCXZgQn3c

(#31) batman91 válasza .LnB (#29) üzenetére

batman91
(senior tag)

Az MW3-ban volt dedikált szerver nem, vagy csak én emlékszek rosszul valamire? Nem mostanában játszottam vele.

"Mess with the best, die like the rest"

(#32) GreatL

GreatL
(fanatikus tag)

Semmi gond. Így is többfélében lehet multizni, nyilván csökkenteni akarják a fragmentációt. Úgyis mindegyik ugyanaz: árkád lövöldözés mindenféle puskával, ami nagyot sebez lassú ami kicsit az gyors - jó esetben. Még egy kis repkedés, meg egy airstrike oszt' jónapot.

i7 | Xiaomi Redmi Note 3 Pro

(#33) HaZsolt válasza Jhonny06 (#10) üzenetére

HaZsolt
(őstag)

Alapbol ki az aki a codot a single miatt veszi?

(#34) .LnB válasza HaZsolt (#33) üzenetére

.LnB
(PH! félisten)

Az antiszociálisak.

Arra is elmondjam a megoldást, hogy "Egyáltalán ki az aki CoD-ot vesz?" ;]

(#35) kutga

kutga
(PH! nagyúr)

Ettől megjött a kedvem. Újra megveszem....a 4. részt. ;]

Az élet négy magnál kezdődik.

(#36) kikikirly válasza HaZsolt (#33) üzenetére

kikikirly
(fanatikus tag)
LOGOUT blog (1)

Jelentkezik. :K :B

(#37) mike1334 válasza HaZsolt (#33) üzenetére

mike1334
(PH! addikt)

Akit érdekel? Aki nem akar multizni, de érdekli a sztori? Aki szeret singleben FPS-sel játszani? Költői a kérdés?

(#38) gonorrea válasza batman91 (#31) üzenetére

gonorrea
(senior tag)

Igen ott van dedikalt szervet, csak nem ranked (nem lehet fejlődni). Pár hete felraktam megint, 3. kör tdm-ben màr 3-4 követtek végig a falon 😁😁 de ennél még ment az alteriw.net

Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! 1+5T 6/64

(#39) Dave567 válasza Sub-ZeRo (#28) üzenetére

Dave567
(PH! addikt)

És ez melyik játékban nincs így? Gondolkozzál már egy kicsit, csak azért mert COD? :)) :))
Tavaly vettem elő megint 100 órát belepakoltam, az 1200 mellé, mert hiányzott két NUKE, meg is lett 100 óra alatt, voltak most is hackerek, de nem volt olyan vészes.

A másik, melyik játék lett az utóbbi években ilyen sikeres mint az MW1/2 volt?
Mert én nem tudok olyat mondani....

Tény és való, hogy ezek a remasteredek nem kellenek már, mert egyszer kifizettem érte pénzt, és engem a grafika annyira nem vonz, hogy +ba rá dobjak.
Tudom, sokan itt a grafikára verik ki, aztán a játék élmény meg a kukába.

Eladó Oehlbach Rattle Snake 3M 2*2 Méter

(#40) csongi

csongi
(PH! kedvence)

WoW
Inkabb megsem!

(#41) Sub-ZeRo válasza Dave567 (#39) üzenetére

Sub-ZeRo
(PH! nagyúr)

Sok játékban van. Szerintem gondolkozál te. Ha dedikált szerver van, akkor talán ki is lehet bannolni a srácokat, ha nincs, akkor nem tudod.
Amúgy meg szeretem, szerettem a cod-okat... :U

(#42) Dave567 válasza Sub-ZeRo (#41) üzenetére

Dave567
(PH! addikt)

Ha foglalkoznának vele a srácok, biztos meg lehetett volna oldani, én mindenkit reportoltam aki csíter volt, nem tudom tettek-e valamit ellene, de azért simán lehetett élvezni a játékot.
Inkább a nobookkal voltak a gondok, sok köcsög dualG18 lamáskodott állandóan, hú de feltudtak idegesíteni..

Amúgy néha vissza nézek a Codokra, mármint nekem csak a MW széria, meg a WAW van meg, de kb ennyi is volt, nekem már nem tudnak újat mutatni.

(#43) Sub-ZeRo válasza Dave567 (#42) üzenetére

Sub-ZeRo
(PH! nagyúr)

A dual G18-cat én is utáltam. Meg a fejlődési rendszert is.
Amúgy én is vissza-vissza néztem, de már nem nagyon. Inkább a Division-t nyomom.

(#44) Dave567 válasza Sub-ZeRo (#43) üzenetére

Dave567
(PH! addikt)

A Divi az nekem is ment egy darabig, na ott vannak csíterek, egy kicsit meg is utáltam a játékot, pedig nagyon jó lett, de a 2-ő az tuti ki fog esni, bőven elég volt az 1-ből a csíterek miatt.

Engem már a taktikus Hardcore játékok vonzanak, PL PUBG, meg lesz a Hell let Losse, Escape From Tarkov, amikbe igazán kell a taktika, csapatjáték.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.