Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KaitouP

    veterán

    válasz AAntii #35 üzenetére

    Ezt írtam én is feljebb, aranyat könnyebb BO3 -ban. De mivel MW -ben az arany volt a csúcs, BO3 -ban meg a Dark Matter, csúcs-csúcs -t összehasonlítva már más a helyzet nehézség ügyben. :) Nem mintha bármelyik játék értékéből elvenne ez.

    Most, hogy említed ezt a dedikált szerver dolgot... totál baráti, és érdeklődő hangnemben kérdezem:

    Olyan dedikált szerverre gondolsz, amit a fejlesztők biztosítanak (pl. IW official szerverek), vagy bárki által bérelhetőre?
    Mert ha utóbbi, akkor igazán nem értem, hogy mi a jó azokban a retek szerverekben.
    Van a lobby rendszer és a dedikált szerverekben jó, és rossz tulajdonság is, de azért ne haragudjanak már meg, de a dedikáltnak, azon kívül hogy közvetlenül tudnak a csalók ellen fellépni, semmi, de semmi értelme nincsen. Tele volt a tököm CoD 4 -ben is azzal, hogy a szerver tulajdonos megszabja, hogyan játsszak. WTF?! Nekem egyik adminjancsi se mondja meg, hogy milyen perk -t, fegyvert, stb. használhatok, és mit nem. Ha a játékba belerakták, akkor igenis használni fogok ha akarok Last Stand -et, Martyrdom -ot, stb. És rohadtul utáltam hogy szinte nem volt szerver, ahol valami ne lett volna tiltva, mert ők úgy akarják. Az külön jó volt, amikor éppen nagyon ment, hogy az adminnak/oknak Nem tetszett, hogy jobb vagyok náluk, jött a kick. Ha épp nem volt hely a szerveren, és adminjóska jött játszani, cseszhettem az eredményemet, kick -eltek. Elegem volt a minden mod -al összehányt szerverekből, azzal hogy az adminok választhatták meg, milyen map legyen, stb. Kinek volt jó ez, de őszintén?

    Ellenben a lobby rendszerben nem fognak kickelni, ha jó vagyok, sem akkor, ha adminkának kell a hely, beleszólhatok a következő map -ba, (tudom tudom, volt map választó mod CoD 4 -ben, csak mindegyik undorítóan volt összehányva), azt használok, amit akarok (elvileg ezért van benne a játékba), igaz, semmilyen csalás elleni védelem nincs, így csak a report maradt. De így is bőven jobb mint a dedi szeró. Hallottam még hogy lagkomp -ra panaszkodtok... én nem tudom, de konzolon én ezt nem érzem. CoD -ot amúgy sem PC -n kéne játszani, hiába FPS, ha nincs játékos.

    [ Szerkesztve ]

    God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

Új hozzászólás Aktív témák