Új hozzászólás Aktív témák

  • alevan

    őstag

    Ácsi. Most komolyan, mi a fenét vártok? Hogy mi legyen a CoD története?

    1. Világháború: Lerágott csont. Kell a fenének ugyanazokkal a német fegyverekkel lövöldözni. Lassan már álmomban is megmondom, hogy az SS milyen stukkerrel lövöldözött...

    2. Zombik: minden CoD-ban van zombi coop.

    3. Középkor: most ugye viccelsz?

    4. Jelenkor: dettó nem jó. Jelen korunk harcászatban átmenetben van. Ha kíváncsi vagy, miért, akkor google.com

    5. Jövő+Hidegháború: szerintem az egyik legjobb története volt a CoD-nak a Black Ops és a Black Ops 2, mégis a legtöbben lecseszték. (Az ilyeneket max facebook játékokkal engedném játszani...)

    És ne feledjük el, hogy a másodiknak két lehetséges végkifejlete volt (ami még mindig több mint a Mass Efect 3 kiszinezett végvideója).

    6. Alternatív jövő: ahogy látom, a Ghosts egy alternatív jövőben játszódik, tehát amerikát megtámadta egy déli ország (Brazilia vagy Kuba), miután az űrbéli lövöldözésnek (valszeg speckó Uzzi-kal) köszönhetően le lett bombázva. Mi ellenállás vagyunk, így valószínű, hogy sok lessz a lopakodás (ahogy látható is volt). De akinek ez terroristatámadást idéz fel (igen, rád gondolok, fenti kommentelő (kicsit vissza kell keresni).

    Számomra a CoD széria a Modern Warfare óta egy általunk főszereplett akciófilm (ami még mindig jobb, mint a manapság kiadott akciófilmek 92%-a. Ami nem röpke 1.5 óra, hanem 4-8 óra között időtartamban köt le (nehézségi szint függő, hisz nem mindegy, hogy belém eresztenek egy tárat és akkor kezd vörösödni a képernyő, vagy két lövéstől a földet nézem).

    A multi része nem olyan jó, mint a Battlefield szériának, de most egyéni tapasztalatok:
    -engem személy szerint a CoD multija a régi Counter Strike-ra emlékesztet, modern köntössel (és közösségi, ingyenes térképek nélkül). És a lényeg, hogy sokat a szerencsétlenek tömlege sem tud rajta elcseszni

    -anno amikor megvettem az XBOX360-at (használtan), a megmaradt lóvéból bevásároltam pár játékot, többek között a BF3-mat (PC már nem vitte amúgy sem). Láttam a neten pár videót és már alig vártam a multit. És csalódtam egy hatalmasat. A játékosok 80%-a szerintem sniper. A maradék peddig össze-vissza fut. Lehet, hogy csak nekem van balszerencsém, de már kedvem sincs fellépni játszani. Sajnos a CoD multija sem jobb, de játszhatóbb szerókra lök be. De mint mondtam, ez az én balszerencsém. Az biztos, hogy nem olyan élmény, mint a youtube-os videókban. Most is így vagyok a BF4-el. A pályák (főleg a felhőkarcolós és a hajós) nagyon tetszik, de gyakorlatilag félek majd felmenni a multira (fennt leírtak alapján gondolom sejti az ezt elolvasó fórumozó, hogy meveszem a Single miatt). Így minden reményem egy Star Wars Battlefront-ban van. (És hogy lessz hajófoglaló űrcsata).

    Lényeg a lényeg: aki jobbat ki tud találni, az tesség, írja meg. Tegye közzé vagy kűldje el a játék kiadójának. A motor számomra 2013-ban bőven elég (ha nextgen konzolokon a legcsúnyább FPS hozza a jelenlegi XBOX CoD vagy BF grafikát 30 FPS-el, az számomra már megfelelő (aki nem játszott még játékot minimum grafikával legkisebb felbontáson, az maradjon a PéCénél és a FullHádénál és lehetőleg ne szóljon hozzám).

    Lényeg a lényeg a lényeg: a történetre kíváncsi vagyok, remélem hozza a szintet, graf jó lessz, multi meg elmegy majd azokon a sötét téli estéken, amikor nincs mit csinálni.

    "Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

Új hozzászólás Aktív témák