Hirdetés

2018. december 13., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) Terrorista

Terrorista
(senior tag)

Troll szagot érzek! :D

OnePlus 5 64GB // Nexus 10 32GB

(#2) kriszpontaz

kriszpontaz
(PH! kedvence)

;]

Túl öreg vagyok már ehhez de nekem valahogy nem akar összeállni miről szólt az amit láttam.
Űrállomás (űrben lövöldözés normál fegyverrel? :DDD)... meg kutya...meg mi van???

[ Szerkesztve ]

(#3) Xaels válasza kriszpontaz (#2) üzenetére

Xaels
(PH! félisten)
LOGOUT blog (1)

Jól van nem vagyok egyedül akkor.

PSN ID: Lord_Machine_X ///

(#4) BigBlue69 válasza kriszpontaz (#2) üzenetére

BigBlue69
(őstag)

Tény h volt már ütösebb Trailer is Cod-ról..

Maajd Launch Trailer.:D

[ Szerkesztve ]

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#5) danih válasza kriszpontaz (#2) üzenetére

danih
(PH! kedvence)

Mit érdekel?
KUTYAAAA
Halakat hiányoltam.

1:13-tól a dobszekció: tadam-tam-tam-tadamm, ala BF

[ Szerkesztve ]

(#6) Daczy

Daczy
(fanatikus tag)

Sajnos nem tudom ezeket az amerikamegmentiavilágotaterroristáktól dolgokat igazán átérezni. Egyik modern kori résznek sem volt olyan megható története szvsz. Jobb lenne, ha ezt a részt kezdenék hanyagolni, és visszakanyarodnának a világháború felé.

(#7) Slade92

Slade92
(fanatikus tag)

Valódi COD Ghost gameplay-nek semmi köze a nextgen grafikához meg ezt a kutyás baromságot annyira nyomják mintha mi tudom én mi lenne...bár ez a cod se tud semmi újdonságot felmutatni márha a kutya annak számít!

(#8) ferencka

ferencka
(tag)

Nekem az az űrbéli jelenet nagyon bejön :C :C :C :C :C

Az a baj hogy egyes embereknek kiskorukban sokmindent megengedtek............csak a gázt nem!

(#9) Glenda válasza Daczy (#6) üzenetére

Glenda
(PH! addikt)

Nem volt elég annyi évig? :(

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#10) danih válasza Glenda (#9) üzenetére

danih
(PH! kedvence)

Én is már ott tartok, hogy csak VH-t ne. Annyira széjjel van rágva... Inkább a középkor :)

(#11) Mappa

Mappa
(PH! addikt)

A trailert megnézve nekem ez jutott eszembe :DDD

nem kötelező megadni

(#12) wikings2 válasza danih (#10) üzenetére

wikings2
(őstag)

Azt adnám én is. Mindenféle szuper mágikus képességtől mentes középkori cod. epic ötlet :K

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#13) mikka07 válasza Mappa (#11) üzenetére

mikka07
(fanatikus tag)

Az űrhajosok visznek magukkal fegyvert az űrbe(a mai napig,),nem azért hogy ott lövöldözzenek csak biztonsági okokból, régebben az orosz űrhajósok ejtőernyős leszállókapszulákkal érték el a földet,a tajga közepén jól jön egy fegyver(farkasok,medvék stb)amig felszedték őket.

[ Szerkesztve ]

(#14) danih válasza mikka07 (#13) üzenetére

danih
(PH! kedvence)

Amúgy működik egyáltalán a fegyver vákuumban? Úgy értem, a fegyver elsütéséhez kéne a zokszigén, nem?
(Nem értek ezekhez, csak feltételezés)

[ Szerkesztve ]

(#15) Mappa válasza mikka07 (#13) üzenetére

Mappa
(PH! addikt)

Jó ez oké.

De hogy itt ebben a szerencsétlen COD-ban tényleg, valóban!!! egymásnak esnek. hát vicc bakker :D

nem kötelező megadni

(#16) polgi803

polgi803
(őstag)

Döbbenet,mekkora sz@r a grafikája...és a legszomorúbb,hogy a gaméban is ilyen lesz valszeg... :(

(#17) mikka07 válasza danih (#14) üzenetére

mikka07
(fanatikus tag)

Nem az űrben használják, csak gondolj bele egy űrsiklónak legyen mondjuk ötfős személyzete elég hogy egy ember bekattanjon ez által a többieket veszélyezteti. Volt már rá példa hogy egy repülőgépen a másodpilóta rátámadt a legénységre majdnem agyonverte őket egy kalapácsal,ha lezuhan a gép a családja meg kapott volna 5 milló dollárt(bíztosítás), végűl nagy nehezen megfékezték.Nem tudom hogy az űrben lehet lőni hagyományos fegyverrel ,de vízalatt igen.A játék nagyon jó lesz ,adtak már ki hivatalos gépigényt?

[ Szerkesztve ]

(#18) Firkavadasz

Firkavadasz
(fanatikus tag)

:Y :Y :Y Battlefield oldalán állok, de ez valami fantasztikus !

A pletykákat az irigyek INDÍTJÁK, az ostobák TERJESZTIK, és a hülyék HISZIK EL.

(#19) Shing válasza danih (#10) üzenetére

Shing
(őstag)

Ja hát annyira szét van rágva a VH, hogy vagy 7 éve nem jött egy sima 2. VH-s lövölde. :DDD

Vajon min futott a játék? 1080p-ben is lehet nézni, úgyhogy nextgen vagy PC. O:

(#20) PiTM0N válasza ferencka (#8) üzenetére

PiTM0N
(kvázi-tag)

Hát, azért Shattered Horizon valahogy jobban kidolgozottnak tűnt. Persze az csak űrben játszódik, de láttam már ennél látványosabbat.

(#14) danih
Elméletben igen, mivel a lövedéket a csőben felgyorsító gáz, nem a környezetből, hanem a töltényben lévő kis mennyiségű robbanásszerűen égő anyag elégéséből származik, amihez nem feltétlenül kell oxigén.

Szerk.: Csak én nem unom még, hogy minden felrobbanó eszközben literszámra van benzingőz, mint egy rossz filmben? Azt hittem a köv. gen.-el élethűbb grafikát kapunk majd.

[ Szerkesztve ]

(#21) #57919488 válasza danih (#14) üzenetére

(törölt tag)

Ha viz alatt megoldottak akkor ott se lehetne gond.
Amugy trailer-t mindig is tudtak csinalni, soha nem is ez volt a gond a COD reszekkel :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#22) dredbiro

dredbiro
(senior tag)

Nagyon jónak tűnik,kíváncsian várom majd az első értékeléseket. :K

Tanuló: Hú, a hülye majdnem nekünk jött, még jó hogy fékeztél! Oktató: Én a STOP tábla miatt fékeztem! Tanuló: Akkor ezzel azt akarod mondani, én vagyok a hülye?

(#23) danih válasza mikka07 (#17) üzenetére

danih
(PH! kedvence)

Itt a trailerre értem, ahol az űrben lövöldöznek.
A lentebb kommentelőtől kapott válasz pedig logikus, köszi.

(#19) Shing: dehogynem, csak nem cod/bf franchise égisze alatt.

[ Szerkesztve ]

(#24) Cucuska2 válasza Shing (#19) üzenetére

Cucuska2
(őstag)

Én is, ölni tudnék egy értelmes 2. VH-s játékért, ami nem MMOFPS.

[ Szerkesztve ]

(#25) kriszpontaz válasza mikka07 (#17) üzenetére

kriszpontaz
(PH! kedvence)

De ezek nem tudták hogy az űrben nem működik a fegyver, mert ugye ott lövöldöznek szkafanderben!

Lassan kezdhetik gyártani az űrhajós kutya meme-t :D. Lajka! Yesss. ;]

[ Szerkesztve ]

(#26) Peterson_ válasza Firkavadasz (#18) üzenetére

Peterson_
(PH! addikt)

Nekem egész más kifejezés ugrott be a trailert végignézve;]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#27) Ed3r_X_

Ed3r_X_
(PH! nagyúr)

Hmm, lehet szarozni a grafikát, de nekem már az MW3-mal sem volt semmi gondom. Szép volt az is, de legalább ne döglik meg a gépem alatta, mert úgy megterheli..

A CoD meg inkább a multira megy rá, már mióta.

"The best things in life aren't things"

(#28) UnSkilleD válasza Ed3r_X_ (#27) üzenetére

UnSkilleD
(senior tag)

aha multira megy rá... kár hogy a cod 4 óta az összes résznek ugyanolyan a multija, persze én nem hibáztatom őket ha el lehet adni ugyanazt miért ne tennék ez is csak üzlet... a grafika meg valami förmedvény

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#29) Manbal válasza UnSkilleD (#28) üzenetére

Manbal
(senior tag)

a grafikát ezért förmedvénynek nem nevezném, nem a legjobb az biztos, de sokkal jobb mint ez előző részekben...
és amúgy is abból kell kiindulni hogy ezt még mindig Quake 3 enginnel érik el :D ahhoz képest pedig nem kicsit teljesítmény ;] :C

(#30) Ed3r_X_ válasza UnSkilleD (#28) üzenetére

Ed3r_X_
(PH! nagyúr)

Azért más. Ha próbáltad COD4-től, MW3-ig kb, akkor látod a különbséget.

COD4 nagyon nem jön be, puritán, a grafika majdhogynem rosszabb, mint a COD2-nek. Játékmenet se olyan hatalmas multiban. MW2 a legjobb eddig, azzal nagyon sokat játszottam, és játszok a mai napig. MW3-ban meg megint újítottak, csak a már meglévőből csináltak még rosszabbat. A futás rosszabb, a fegyverek sem olyanok, illetve maga az egész hangulat.

MW3-at húzd fel teljes grafikára, nem rossz az :) Persze nem Crysis 3 szint, de közel sem ronda.

[ Szerkesztve ]

(#31) anulu

anulu
(PH! félisten)

MW3 (@PC) tetszett (nem játszottam az előtte levőkkel soha semmilyen platformon). szerintem ez is vásárlás tárgyát fogja képezni. nagyon kíváncsi vagyok, hogy a kutyussal való coop hogyan működik. egyébként csak egy tucat fps lenne.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone8 64GB | iPad Retina 32GB /w 3G | XBOX ONE X

(#32) Chapel

Chapel
(PH! addikt)

Az az igazi férfi aki annyira szereti a hazáját, hogy a fiát is feláldozza...? :Y
Most tényleg szó szerint bibliai fordulatok lesznek már? Ezt nem Michael Bay rendezte?

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/mr_chapel ELADÓ i5 4690K, Keresek i7 4790K-t!

(#33) alevan

alevan
(PH! addikt)

Ácsi. Most komolyan, mi a fenét vártok? Hogy mi legyen a CoD története?

1. Világháború: Lerágott csont. Kell a fenének ugyanazokkal a német fegyverekkel lövöldözni. Lassan már álmomban is megmondom, hogy az SS milyen stukkerrel lövöldözött...

2. Zombik: minden CoD-ban van zombi coop.

3. Középkor: most ugye viccelsz?

4. Jelenkor: dettó nem jó. Jelen korunk harcászatban átmenetben van. Ha kíváncsi vagy, miért, akkor google.com

5. Jövő+Hidegháború: szerintem az egyik legjobb története volt a CoD-nak a Black Ops és a Black Ops 2, mégis a legtöbben lecseszték. (Az ilyeneket max facebook játékokkal engedném játszani...)

És ne feledjük el, hogy a másodiknak két lehetséges végkifejlete volt (ami még mindig több mint a Mass Efect 3 kiszinezett végvideója).

6. Alternatív jövő: ahogy látom, a Ghosts egy alternatív jövőben játszódik, tehát amerikát megtámadta egy déli ország (Brazilia vagy Kuba), miután az űrbéli lövöldözésnek (valszeg speckó Uzzi-kal) köszönhetően le lett bombázva. Mi ellenállás vagyunk, így valószínű, hogy sok lessz a lopakodás (ahogy látható is volt). De akinek ez terroristatámadást idéz fel (igen, rád gondolok, fenti kommentelő (kicsit vissza kell keresni).

Számomra a CoD széria a Modern Warfare óta egy általunk főszereplett akciófilm (ami még mindig jobb, mint a manapság kiadott akciófilmek 92%-a. Ami nem röpke 1.5 óra, hanem 4-8 óra között időtartamban köt le (nehézségi szint függő, hisz nem mindegy, hogy belém eresztenek egy tárat és akkor kezd vörösödni a képernyő, vagy két lövéstől a földet nézem).

A multi része nem olyan jó, mint a Battlefield szériának, de most egyéni tapasztalatok:
-engem személy szerint a CoD multija a régi Counter Strike-ra emlékesztet, modern köntössel (és közösségi, ingyenes térképek nélkül). És a lényeg, hogy sokat a szerencsétlenek tömlege sem tud rajta elcseszni

-anno amikor megvettem az XBOX360-at (használtan), a megmaradt lóvéból bevásároltam pár játékot, többek között a BF3-mat (PC már nem vitte amúgy sem). Láttam a neten pár videót és már alig vártam a multit. És csalódtam egy hatalmasat. A játékosok 80%-a szerintem sniper. A maradék peddig össze-vissza fut. Lehet, hogy csak nekem van balszerencsém, de már kedvem sincs fellépni játszani. Sajnos a CoD multija sem jobb, de játszhatóbb szerókra lök be. De mint mondtam, ez az én balszerencsém. Az biztos, hogy nem olyan élmény, mint a youtube-os videókban. Most is így vagyok a BF4-el. A pályák (főleg a felhőkarcolós és a hajós) nagyon tetszik, de gyakorlatilag félek majd felmenni a multira (fennt leírtak alapján gondolom sejti az ezt elolvasó fórumozó, hogy meveszem a Single miatt). Így minden reményem egy Star Wars Battlefront-ban van. (És hogy lessz hajófoglaló űrcsata).

Lényeg a lényeg: aki jobbat ki tud találni, az tesség, írja meg. Tegye közzé vagy kűldje el a játék kiadójának. A motor számomra 2013-ban bőven elég (ha nextgen konzolokon a legcsúnyább FPS hozza a jelenlegi XBOX CoD vagy BF grafikát 30 FPS-el, az számomra már megfelelő (aki nem játszott még játékot minimum grafikával legkisebb felbontáson, az maradjon a PéCénél és a FullHádénál és lehetőleg ne szóljon hozzám).

Lényeg a lényeg a lényeg: a történetre kíváncsi vagyok, remélem hozza a szintet, graf jó lessz, multi meg elmegy majd azokon a sötét téli estéken, amikor nincs mit csinálni.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#34) danih válasza alevan (#33) üzenetére

danih
(PH! kedvence)

Francia forradalom.

(#35) Ed3r_X_ válasza alevan (#33) üzenetére

Ed3r_X_
(PH! nagyúr)

BF3 multiban én is csalódtam. Cseppet sem fair, hogy hardcore módban is 5 lövés kell a KP-ból, nekem meg csak 1-2. Illetve a legtöbb sniper-rel, és kemper-rel ott találkoztam.

(#36) #57919488 válasza Ed3r_X_ (#35) üzenetére

(törölt tag)

En meg a legtobb csaloval az eddigi osszes BF jatek kozul :(((

[ Szerkesztve ]

(#37) Ed3r_X_ válasza #57919488 (#36) üzenetére

Ed3r_X_
(PH! nagyúr)

Abból mindenhol van sajnos. :( Sok Pistike megveszi, letölti a WH-t, és gondolja milyen jól szórakozik. Eltörném a kezét, de úgy, hogy többet egeret nem fogna, az is biztos.

(#38) alevan válasza Ed3r_X_ (#37) üzenetére

alevan
(PH! addikt)

Hidd el, ha csak gagyi facebookos játékokat játszhatna, de azokat kötelezően, az nagyobb bünti lenne számukra.... :D

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#39) Glenda válasza Ed3r_X_ (#37) üzenetére

Glenda
(PH! addikt)

Eh, amikor a Blizzard zárta ki a csalókat, akkor meg azért sírtak az emberek itt a fórumon, hogy túl agresszív.

Egyébként én is így vagyok vele. Csaltál, viszlát.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#40) Abu85 válasza Manbal (#29) üzenetére

Abu85
(HÁZIGAZDA)

Már ezer éve kidobták az ID tech 3-at. A Call of Duty első része már át lett írva teljesen. Azóta arra építenek, de az Black Ops 2-ben volt egy nagyobb ráncfelvarrás, aztán pedig most itt van ez. A legnagyobb problémájuk, hogy a fényforrások szempontjából közelében nincsenek annak, amit a BF4 felmutat. A DICE a BF4-ben nagyjából 2500-3000 pontfényforrással dolgozik, vagyis el van eresztve a rendszer, és ezt hatékonyan le is számolja. A Ghost az előzetes technikai adatok szerint 1000 fölé nem megy. Ez teljesen limitálja a dizájnért felelős emberek lehetőségeit. Ráadásul hátrányos még, hogy a Ghost motorja 1000-et sem számol olyan gyorsan, mint a Frostbite 3 3000-et.

[ Szerkesztve ]

A semmi az nem nincs, hanem van. Ha a semmi van, akkor nincs semmi, de ha nincs semmi, akkor valami van, de az nem semmi.

(#41) danih válasza Abu85 (#40) üzenetére

danih
(PH! kedvence)

Egy fényforrás is ölég oda, WH-snak meg az is sok ;]

(#42) Ed3r_X_ válasza Glenda (#39) üzenetére

Ed3r_X_
(PH! nagyúr)

Pontosan. Nem kell csalni, nem lesz ban. Ilyen egyszerű.

Abu85: Ez érdekes, láttam már azt a képet is, ahol két nap volt a képen. :D

Mondjuk a két motort egymáshoz hasonlítani fura, egyik a csúcs, másik a közép. Persze játék,játék de a COD nem is a "realisztikára" megy rá. (Megjegyzem, BF-ben is láttam közel sem realisztikus dolgokat, de fokkal jobb)

(#43) tDr1v3r válasza UnSkilleD (#28) üzenetére

tDr1v3r
(PH! kedvence)

Egy frászt ugyanolyan... az MW1 óta variáltak a killstreak-eken meg a perkeken, BO2óta meg teljesen új CAC rendszer van meg még sok más is változott időközben.

Nagyon nem ugyanazt adják el... én mindegyiket toltam multiban az újak (IW3-tól felfele) közül, a WaW kivételével mindegyik hozott fejlődést valamilyen szinten, és változatosak is voltak legalább.

最低だ、俺って。

(#44) polgi803 válasza Ed3r_X_ (#42) üzenetére

polgi803
(őstag)

JAh...csak nem képesek kiszűrni azt aki csal... :((

(#45) TaS1kaaa

TaS1kaaa
(fanatikus tag)

Ez melyik mobilplatformra jön? :D

(#46) Ed3r_X_ válasza TaS1kaaa (#45) üzenetére

Ed3r_X_
(PH! nagyúr)

Tizen ;]

(#47) TaS1kaaa

TaS1kaaa
(fanatikus tag)

Viccet félretéve. Nagyon sajnálom a fejlesztőket. Biztos vagyok benne, hogy minőségi és technikailag is egy nagyon magas szintű játékot tudnának készíteni, ha nem kellene évente "új" codot kiadni.

Thx Activision...

(#48) #57919488 válasza TaS1kaaa (#47) üzenetére

(törölt tag)

Az eladasokat elnezve erre nagyobb igeny van mint egy Arma-ra.

(#49) danih válasza #57919488 (#48) üzenetére

danih
(PH! kedvence)

Ne viccelj már, 5 perc Arma után pistut már ébreszteni kell és felmosni a nyáltengert alatta...
Két külön stílus, szerintem ne keverjük ide. Nem mondom hogy az jobb, csak más.

[ Szerkesztve ]

(#50) steven84 válasza Manbal (#29) üzenetére

steven84
(fanatikus tag)

A COD-ok nem unreal engine-t használnak? :P

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.