Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • huskydog17

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Speccymaster #15 üzenetére

    A 60 FPS nem PC-re, hanem konzolra vonatkozik! Konzolokon eddig nagyon-nagyon ritka volt a 60 FPS-es játék, eddig csak a Rage-et ismerem, ami annyival ment. Annyi a különbség, hogy a Ghost konzolokon is fix 60 FPS-el fog menni. Azt sajnos nem tudom, hogy ez a képsebesség az új generációs konzolok kiváltsága lesz, vagy mindegyiken annyi lesz.

    Amúgy nekem eddig tetszik, bár annyira nagyon látszik, hogy ez is egy interaktív film lesz, agyon van szkriptelve, ahogy az elődök is. A kutya szerintem nagyon jó ötlet, nekem kifejezetten tetszik. Én valahogy valamiért a kutyás ötlet mögött egy kis turpisságot is sejtek. Ezzel a húzással talán olyan embereket is meg lehet venni, akiket eddig egyáltalán nem érdekelt a franchise, sőt talán még maga a műfaj sem.

    Úgy tűnik, hogy most talán végre először normális vegetációt is láthatunk, a növényzet végre elég korrektnek tűnik és van ütközésszimuláció is. Technikai oldalról jónak tűnik, kíváncsi leszek a PC verzióra.

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Új hozzászólás Aktív témák