Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Akos96 #10 üzenetére

    járművek,ehh...ezt korábban az mw2-ről is gondoltuk,a world at warnál pedig többet vártunk tőle...szép,ha az 1játékos kampányban lesznek ilyesmik,de a multiban nem nagyon hiszem,a hagyományos szekcióban,túl nagy map kellene hozzá,és az eredeti cod-os játékmódokba,mint az sd,sabotage,ez nagyon beleronditana...
    vagyis szerintem vagy becsapós a trailer,vagy a multit közelitik a BC2-höz,ha járműhasználat is lesz,azt meg a maradék cod-os elvesztése miatt nem kockáztatják meg,főleghogy jön a medal of honor is,sőt,hamarabb,és még ki tudja,hogy mi,ami fps... a sima cod név nem olyan húzóerő,mint a modern warfare,hiába jók a Threyarch részek is,de eddigis másnak szóltak ezek a részek,mint az mw-kedvelőknek...
    jó kérdés,lesz-e szerver,moddolás,custom map,és beépitett extra módok,mint a zombie,sokat fog az is jelenteni,mert ha nem,a world at war kedvelői sem fogják megvenni,látván az mw2 körüli szopást,a rengeteg csalót,a még a mapot sem választhatom ki multit,ami nevetséges,a mappack tükrében is,aminek örülhetnek az mw2-esek,mert jön,de nem örülhetnek,mert pénz,és mellé max imádkozhatnak,hogy az új mapokat sorsolja be a gép...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz feka007 #20 üzenetére

    na ja,nomeg szerintem a mod és a maptámogatás sem lenne rossz,ha IW-s lesz,én meg se veszem szerintem...a cod:mw2-t sem nyomom már 2 hónapja,mert ez igy könnyen megunható,random mapek,random emberekkel,csalókkal...szerintem a cod-oknak fontos része a warozás,klánozás,a saját szerver,akik meg funolnak,azok a különféle modok és mapok miatt is játszanak a régebbi részekkel,elég ha csak belegondolok,hogy a nazi zombie-hez hány map készült,pedig azzal tökölni is kellett,külön letölteni,modként elinditani...
    kicsit sajnálom,hogy lecsengett a zombizás mostanára,nem tudom,milyen ötlettel dobhatná fel most a Treyarch ezt a részt...mondjuk amire tippelek,az az mw2 kooperativ részének az átvétele max,de az amekkora jóságnak indult,olyan gyorsan le is csengett..

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • BandiHUN

    veterán

    válasz hoffman_ #23 üzenetére

    hát én is majdnem igy...de én nyomtam fél órát,de csak tesómnak bemutatózni,hószán,stb...a zombit a mai napig előveszem néha,borzalamas hosszú meccseket letoltunk örök lőszerrel,főleg nehezebb mapokon,stb.de aZombieX mod is ütős dolog lett például,azt is rengeteget játszottam,egy ideig bérelt szerveren is futtattam :D
    talán ezértis várom,hogy bejelentsék a moddolást és az SDK-t,hátha megcsinálnák erre is,stb.meghát akkor lenne egy újabb játék az E-Sportnak,ahol normális körülmények között,saját szerveren lehet mérkőzni.
    amit még várnék nagyon,az legalább a kinyitható/szétverhető,lőhető ajtók,fa tereptárgyak berakása...hogy egy kicsit lehessen egyéni útvonalat találni,ne legyen ez a mostani fix "alagútrendszer",ahol csak ott mehetsz,ahol a fejlesztők kitalálták,és nem sok stratégia van.Nagyon kellene a rombolható környezet,hisz már a half life 2 is tudta ezt,a BC-k is,haladni kellene a korral,és motort cserélni végre.ez a csalók dolgát is megneheziti,mert hiába tiltják le a konzolt,a la MW2,de semmi perc alatt meg tudják irni a cheateket a korábbi codokhoz ilyet készitők,hisz a motor alig változik.
    Mondjuk a WaW ezen a téren is újitott a nagyobb mapokkal,száműzve a kezdőgránátokat és a kempelést is elég jól visszaszoritották emiatt,mert nem nagyon vannak ultimate helyek,sok killel és nagy rálátással,ami van,azt ki lehet játszani,észrevétlenül megkerülni pl.plantolásnál.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák