Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz hoffman_ #23 üzenetére

    hát én is majdnem igy...de én nyomtam fél órát,de csak tesómnak bemutatózni,hószán,stb...a zombit a mai napig előveszem néha,borzalamas hosszú meccseket letoltunk örök lőszerrel,főleg nehezebb mapokon,stb.de aZombieX mod is ütős dolog lett például,azt is rengeteget játszottam,egy ideig bérelt szerveren is futtattam :D
    talán ezértis várom,hogy bejelentsék a moddolást és az SDK-t,hátha megcsinálnák erre is,stb.meghát akkor lenne egy újabb játék az E-Sportnak,ahol normális körülmények között,saját szerveren lehet mérkőzni.
    amit még várnék nagyon,az legalább a kinyitható/szétverhető,lőhető ajtók,fa tereptárgyak berakása...hogy egy kicsit lehessen egyéni útvonalat találni,ne legyen ez a mostani fix "alagútrendszer",ahol csak ott mehetsz,ahol a fejlesztők kitalálták,és nem sok stratégia van.Nagyon kellene a rombolható környezet,hisz már a half life 2 is tudta ezt,a BC-k is,haladni kellene a korral,és motort cserélni végre.ez a csalók dolgát is megneheziti,mert hiába tiltják le a konzolt,a la MW2,de semmi perc alatt meg tudják irni a cheateket a korábbi codokhoz ilyet készitők,hisz a motor alig változik.
    Mondjuk a WaW ezen a téren is újitott a nagyobb mapokkal,száműzve a kezdőgránátokat és a kempelést is elég jól visszaszoritották emiatt,mert nem nagyon vannak ultimate helyek,sok killel és nagy rálátással,ami van,azt ki lehet játszani,észrevétlenül megkerülni pl.plantolásnál.

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák