Új hozzászólás Aktív témák

  • hommeros

    őstag

    válasz #32839680 #30 üzenetére

    A COD4 motorja elég nagyot szólt mikor megjelent, ahogy a COD2 is nagyon szép volt a maga idejében. Szvsz nettó hülyeség, amit írsz. A lényeget meg leírtam a csilivili graffal kapcsolatban, aki játszott is COD-dal komolyabban, az vágja a témát. Persze, jöhetne szebb, de multiba azonnal cfg módosítás lenne úgyis. Mondjuk legyen szép, mint crysis, rombolható, mint BF, de elfusson ám a silkroad crackes verzió a P4-en. Mer' az gamer gép!

    Rosszul gondolod, mert az SP a történet miatt ugyanolyan fontos szál a játéknál, mint a multi. Több emberrel beszéltem, akinek az volt a fontosabb, nem a multi. Nem véletlen fektetnek ennyi pénzt meg energiát bele a fejlesztők.

    Nincs közösség az új verzióban? Mondjuk az elég szomorú, ha neten vannak csak valakinek barátai, és a COD verzióval kell őket váltani. :D:D

    Jó, hogy jön új verzió évente. Így van változás a perkekben, a fegyverekben, mappokban. Persze, ez kihívás, az meg smafu, mert hát a CS mappokat fejből ismerni (na meg DUST only) az a valami. De ha ez kell, hát istenem, azért mások had érezzék már jól magukat. :D

    Mindig csak a QQ, meg szar a játék, szar a graf, mindenki cshíííter, nem rombolható a környezet (QQ - sose volt az, innováció kell, mert a 15x15 méteres mappot annyira jó lenne csutkára bontani)
    Pedig nekem is vannak fenntartásaim a COD-al, mint ahogy írtam is fentebb.

    [ Szerkesztve ]

    Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

Új hozzászólás Aktív témák