Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz szupermacs #17 üzenetére

    Az a baj, hogy vannak emberek, akik még ismerték az első CODokat - köztük én is - és látják, hogy hová tart ez a széria. És ezt rossz látni, így én is kinyilvánítom a véleményem, mert ha senki sem szól, akkor ez így megy majd tovább és egyre rosszabb lesz a franchise. :U

    (#11) ribizly Kategóriájában ott van a Battlefield 1 pl. Nekem ez az első Battlefield, amit online is játszok és azt kell hogy mondjam, hogy igen jól sikerült. :) Pedig én is nagy codos voltam ám, COD 2-ővel rengeteget játszottam + COD 4-el is, de engem most a BF1 eléggé megfogott.

    Az új CODok tele vannak dobálva mindenféle killstreakkel, supply droppal meg lótúróval, nekem már messze nem olyan élvezet játszani velük, mint a régiekkel(Ez már a COD 4-nél sem tetszett).

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz szupermacs #32 üzenetére

    Ne érts félre, a Modern Warfare széria nekem is nagyon bejött, nagyon epic jelenetek vannak benne, amiért most majd újra is fogom játszani megint. :) De pl. az Infinite Warfare nekem már nem COD. Ha olyan lesz ez az új, mint a Modern Warfare, akkor nem szóltam semmit.

    (#29) b.
    Nekem Battlefieldben ami kifejezetten tetszik, hogy milyen nagyok a pályák és mennyi lehetőség van benne. Nekem a kedvencem pl. a repülő! :D De játszhatsz ugyanúgy a TDM-et is és akkor kisebb a pálya. Egyébként meg a Codokban is campelnek. :)

    (#34) Daxter
    Ha hiszed, ha nem, a NFS Most Wanted még mindig rajta a laptopomon és ha van kedvem autósat játszani, akkor azt veszem elő. Persze nem zárkózóm el az újaktól sem, de amit most az E3-on mutattak NFS-ként, hát szerintem az már eléggé el volt túlozva.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz #82146048 #37 üzenetére

    :N Csináltak a Need for Speedből egy árkád játékot. Meg milyen kamion az, ami ilyen gyorsan megy meg fordul be a kanyarba? Biztos nitrót is szereltek bele ;]
    Bár mit várok, a Halálos iramban is ezt a trendet követi...
    Meg mi ez a "Leaving mission area, resetting"? :D Ezt megcsinálhatták volna úgy, hogy ha elmegy előled a kamion, akkor utána kiléptet a missszióból és újra fel kell venned.

    Egyébként a Titanfallt ki akarom majd próbálni, mert az Otherworld eléggé dicsérte.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz szupermacs #39 üzenetére

    Különösen szeretem az Otherside adásaikat, meg az E3-as közvetítést is néztem és az is jó volt. De pl. most a Destiny 2-őről amiket mondott Zoly, azzal abszolút nem értek egyet. Sajnos még mindig azt érzem, hogy túlzásba esnek gyakran. :(
    Most nyáron főleg olyan játékokat vettem meg, amiket még Archon tesztelt, ő volt a kedvencem a csapatból.

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz .LnB #43 üzenetére

    Nem, én mondtam, hogy egyes tesztjei kifejezetten nem tetszenek és nem értek egyet velük. De nyilván mielőtt megveszek egy játékot, betekintést akarok nyerni, vajon megéri -e nekem. Ezért nézem meg a youtubes teszteket róla vagy megnézek egy-két gameplayt a TheVR-tól(pl. a Fahrenheitet nemrég úgy vettem, vagy a Konat is úgy fogom megvenni, hogy tetszett a gameplay).

    De Archonnál pl. tényleg azt éreztem, hogy nem szándékosan próbálja lehúzni a játékot, hanem a pozitív és negatív dolgokat is elmondja és azok alapján ítélkezik. :)

    Egyébként nekem még mindig szórakoztatóak az OW-s videók, bár régen szerintem jobb volt, Shirin videói nagyon szórakoztatóra sikeredtek.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák