Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz Mr.Csizmás #4 üzenetére

    Szerintem a CNC TW is lett olyan jó, mint a Tiberian Sun. Bár tény, hogy nem hozza ugyanazt a hangulatot. Legalábbis a skirmish alatt, mert én mást nem jáccok. A kampányokat nem szoktam végigvinni :)
    De a TW az nekem nagyon bejött. Igaz, a TS zenéje, hangulata, meg az egész feelingjétől még messze van ez igaz. Meg azis, hogy azóta is ott figyel a TW mellett a TS-is a gépen... Igaz Vista alatt néha néha kiakad és kidob, de azért lehet vele küdni, nosztalgiázni :) Csakhát ott már a felbontásból adódóan se túl élvezetes. Anno 800x600-on a 14-15 colos monitoron jó volt. Sőt nagyon is szép.
    De most 28 colon 1920-ban már necces =/

    Amúgy nem lenne hülyeség egy remake-et csinálni a Tiberian Sunból. Minden maradhatna u.a. csak tuningolnának a grafikán.
    Bár nekem ez a mostani 'hatalmas méret' (mármint, hogy az egységek elég méretesek) nemigazán tetszik.

  • Dany007

    veterán

    válasz #19617792 #24 üzenetére

    Van hozzá Xp patch-em! Azzal indul, és Xp-n ment is szépen. Most visztán produkált érdekes dolgokat.
    De ez a felbontás dolog most nagyon megfogott!!! :) Kifogom próbálni! Csak ma jön asszony, így szerintem vasárnapra halasztódik. De nagyon feltüzelt a dolog :D Kíváncsi vagyok milyen lehet 1920-ban.

    Amúgy talán egy kicsit összetettebbnek érzem a TS-t mint a TW-t. Mintha többet foglalkoztak volna a részletekkel anno.
    Ott van pl a kék tiberium hatása az emberekre... Elég gyilkos kis kis trutymók lesznek utána... Volt olyan, hogy úgy irtottam ki egy ellenséget, hogy bázisa közelében lévő kék tiberium mezőre küdtem 5-6 katonát :) Addig sétáltattam őket, amíg mindegyik meg nem pusztult, aztán kis fehér izék betámadták az ellenséget, és elég szépen megirtották, miközben én ezt kényelmesen végignéztem :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák