Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    na, nekem eddig tartott a játék... idegrendszerem érdekében legyalulom... oké, hogy árkád, de a teleportáló ellenfelekkel már a tököm televan... azt is elviselem, hogy végtelen sebességfokozat van kocsival és motorral is, de roppant mód idegel még, hogy minden verseny indulásánál akárhogy rajtolok (mivel nincs fordulatszámmérő és isten tudja mikor kapom el a jól a rajtot) az ellenfelek 100méteres előnnyel indulnak... akár kisbusszal vagyok, akár valami izom sportgéppel... a forgalom is egy az egyben ellenem van, mert rengetegszer volt, hogy a szemét a szemközti sávban jött és rámrántotta a kormányt... menekülés módban meg megint jó kérdés, hogy ha megyek a 2-3sávos egyirányú pályán, oldalról hogy tud belém jönni merőlegesen az ellenfél? (úgy, mintha kereszteződésben telibekapna vagy 100al) meg hiába tolom őket folyamatosan a falra, azonnal újratermelődnek és már jönnek is ezerrel... mégegy dolog, ami nagyon idegelt: az az index... meg, hogy a térkép sem teljesen átlátható és rengetegszer megszívatott, hogy elvitt az isten háta mögé :(

    a cikk jó lett nagyon, senki ne értse félre... de a játék nem bejövős nekem ezek miatt, amiket leírtam... :)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Dany007 #26 üzenetére

    nekem is kb úgy megy az adatlapomon levő konfiggal, igaz fsaa-t alapból nem használok... :) én is csak néztem... optimalizálás: 5* ebben a mostani ea felhozatalban, de hosszú távon idegesíteni kezdett a játék, ahogy írtam... 40-50%ig vittem el és inkább hagytam... folyamatosan ugyanazokat a versenyeket nyomni, kb ugyanazokon az útvonalakon nem a legjobb :S

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák