Új hozzászólás Aktív témák

  • AthlonXP

    őstag

    Most belefutottam egy nagyon idegesítő hibájába a játéknak.
    Egy kis asztalnál álltam, miközben lőttem az ellent és mivel sokan jöttek jár egyszerre, így nem tudtam időben leszedni mindet és néhányan elértek hozzám. Na most ők ilyenkor előszeretettel rúgnak belém ( mondjuk én is rugdosom őket rendesen.. ) és az egyik rúgástól valahogy fel kerültem a kis asztal tetejére ( van vagy 30 cm magas, szóval nem nagy ) és most nem tudok róla lemászni. Ugyanis csak körbe-körbe futkosok rajta, ugrani persze nem lehet a széléhez érve meg simán megakadok, mintha egy láthatatlan korlát futna az asztal szélén.. :W
    Itt meg is akadtam, tisztára fel idegesített, egyből ki is léptem, remélem, ha visszalépek, akkor már nem lesz ott vagy nem tudom..
    Attól félek, pont ott volt a harc után a csekkpoint, ha igen, akkor vége, mert csak egy van a játékban, nincs olyan hogy betöltök egy másikat. Sajnos ez mostanában sok játéknál így van, nincs egyéni mentés, de az biztos, hogy aki ezt ki találta azt agyon kéne ütni.. :W

    Szerk: Restart Chapter lett belőle. :W
    A csekkpoint az asztalon volt, így betöltés után továbbra sem tudtam lejönni róla. Most kezdhetem elölről :(((

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák