Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orion1025

    őstag

    válasz btz #20 üzenetére

    Én maximálisan megértem ami meg lett fogalmazva a bejegyzésben, illetve a történtek miértjét, mindenkinek egységes feltételeket kellene biztosítani. Csak tudod az is dühítő, amikor az ember háromszor annyit fizet egy elvileg tökéletesen lefedett területen, ahol piac szempontjából is kedvező a helyzet, azért, amit máshol meg "veszteségesen" építgetnek. Mert akárhogy nézem, szolgáltató ide, vagy oda, akkor is mindenki zsebéből mennek el arra a nagy pénzek, hogy 100 ember jobban érezze magát. És itt jön az, hogy vannak a leosztott városi részek hosszú évek óta, ahonnét semerre sem lehet lépni, mert hugyozós kutya módjára meghúzzák a saját területük vonalát a szolgáltatók, közben meg ha az ember reklamál a fizetett szolgáltatásért, akkor még az arcába bökik, hogy ez van, ezt kell szeretni. Szóval igen, bizonyos szempontból jogosan háborognak azok az emberek, akiknek ez a sz@r jutott, bár én jelenleg nem panaszkodhatok, de volt már sokkal rosszabb a helyzet nálunk is. A mostani, évek óta használt szolgáltatás viszont egészen baráti árat és minőséget tekintve.

    "...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

Új hozzászólás Aktív témák