Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz GoodSpeed #6085 üzenetére

    Jah nálam is átkábeleztek mindent, sőt, az összes dobozt és minden vackot lecseréltek, de még a kertben is volt munka.

    nah így már kicsit jobban értem, de akkor azt a nyomorult criptot kellett volna oknak megjelölnöd, ami előbb elviselehetetlen magasságokba hajtotta a VGAk árát, majd másét is.
    Két részletben fejtettem 2021 március 1-én jött a alaplap+CPU+RAM+4TB HDD, majd 2022 december végén +RAM+táp+VGA (RTX3060 12GB). Egyébként ezt nagyon bejött, mert miután megrendeltem a gépem előbb a CPU ára ment fel 47 ezerről 74-re, kicsit a lap is drágult, de a 25 ezerért rendelt 4TB-os HDD-m ára 2 hónappal később, a chia miatt már 50 ezer ft-os magasságokban kellette magát. (Ráadásul mai napig nem nagyon tud 35 ezer alá menni). Szóval itt már bánom, hogy nem többet vettem :D

    Egyébként egy idő után - hiába a gynegébb GPU-k - a laptopok árának emelkedése is követte, szóval 2022-ben már az sem votl jó megoldás. Szerencsére mára az árak relative normalizálódtak asztali fronton, a VGA még kicsit drága, de tavaly ősz óta folyamatos az árcsökkenés :)

    De igazam volt, ezta nyomoruét criptot kellett elfelejteni, és a piacnak még egy év sem kellett, hogy visszataláljon magához :)

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák