Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BemAnyó

    senior tag

    válasz elithun #1 üzenetére

    Háát nagyon régi :DDD tényleg vlmi 94 körüli, akkoriban ez teljesen egyedi és új játék stílus volt, a sztori meg igazán szaftos : törj világ uralomra. Az alap egy kiterített föld térkép volt és azon belül kellett területeket irányításod alá vonni úgy hogy küldetéseket hajtottál végre az ügynökeiddel. Az az ügynök alatt azt kell érteni hogy "önkénteseket" (autóval elgázolt embereket) építettél át agyatlan (ballonkabátos classic ügynök style) cyber katonává és ezeket irányítottad, voltak : elfogások, kivégzések, merényletek stb... Menet közben folyamatosan fejlesztgetni kellett az embereidet, minden félét be lehetett építeni, pl érőseb kar ,láb, jobb reflexek, beépített adrenalin injekció, páncélok stb, + egyre több jobb fegyvert vehettél, (gaus gun rules :R ) persze ezt mind neked kellet kifejleszteni is. Aszzem a játék maga felülnézetes volt, és mindig vlmi városban mentek a küldik, a hangulata picit szárnyas fejvadász filmre hajazott. Volt még egy második részei a syndicate wars, az nem volt olyan jó mint az egy bár én azt is végigtoltam jobb híján, azt hiszem az volt a + hogy voltak autók is meg a nézettel lehetett valamit variálni játék közben.
    Nagyon remélem hogy nem gagyizzák el és nem csak arról fog szólni az egész hogy milyen "penge" a grafika és mennyire nem megy a 100k vga kon sem, mert most ez a trend sajna, lényeg hogy imádtam a régit és nagyon várom az újat, hajrá hajrá !

    Bem

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák