Új hozzászólás Aktív témák

  • rottenbull

    senior tag

    Ez a harmadik resz szerintem ugy keszult, hogy a Gearbox keszitett egy random jatek generatort, beirtak hogy seggluk es ez jott ki belole. Az egyetlen erdekes helyszin a skywell 27 volt eddig. Azon kivul lattam mar talan harom bolygot. Amik valami oknal fogva nagyon kellettek valakiknek. Esetenkent komoly haderovel probaltak megszerezni a hatalmat felettuk. Ami erthetetlen, mert loszar sincs rajtuk. Sot, az egesz univerzumban a jatekon belul annyian elnek, mint egy kozepes tizemeletes berhazban. Csodas varosok voltak tokuresek, ugyanoda spammelt ugyanolyan ellenfelekkel. kb 5 katonabol allo ellenallassal es kb tiz, teljesen kataton helyi lakossal. Legszivesebben szetlottem volna a bolygokat az aszteroidra szerelt sugarpityuval, jobban elveztem volna azt a verziot. A corpok vezetoi ovodas vetelkedesben vannak egymassal, az egyik tobb energiat tol a harcibajsza kimagyarazasaba, mint a cegbirodalmanak a megmentesebe. Amin mondjuk nem csodalkozok, mert a csapata 5 teljesen retardalt katonabol all. Meg ott vagyok en, az azonnal megbizhato veteran. Es innen csak lefele vezet az ut. Amennyiben a humor egyenlo a sulytalan infantilizmussal, akkor a jatek meg vicces is.
    Szoval a borderlands a jatekvilag Kardashian segge, ami mar akkorara nott, hogy keptelenseg tovabb takargatni divatos dizajner nacival, igy kibuggyan a hatalmas lyuk kozepen. Can't be unseen.

Új hozzászólás Aktív témák