Új hozzászólás Aktív témák

  • gbors

    nagyúr

    válasz Jander #29 üzenetére

    pár válasz a felvetéseidre, szigorúan nem szentírás jelleggel :)

    az unalmas / nem unalmas ugyanúgy szubjektív, mint a grafika. nekem nagyon tetszett a "fennakadásmentesített" harcmenet, élvezhető volt a hentelés hosszú órák után is (bár tény, hogy én PC-n játszottam, és az fps nekem továbbra is "kontroller-idegen" műfaj). az irdatlan mennyiségű loot nekem nagy plusz volt, lekötött, hogy állandóan variáltam az arzenált, a pajzsokat meg a class modokat. a tárgyak 90%-a tényleg kuka, viszont a maradék 10% minden bizonnyal más és más a játékostól függően, így máris van értelme a dolognak.
    az RPG-vonal tényleg harmatos, de nekem nem is hiányzott. az egyetlen dolog, aminek van valódi jelentősége, az a weapon proficiency fejlődése, az konkrétan tetszik is.

    tény: az alapjáték bejefezése borzalmasan össze volt csapva, élen az utolsó harccal. pedig az ötlet, hogy mi van a vaultban, szerintem remek, meg lehetett volna úgy csinálni, hogy a játékosok először a padlón fetrengjenek a röhögéstől, utána pedig elő lehetett volna húzni valami nagyon out-of-the-box final battle-t. sajna ez elmaradt, de ez még nem teszi tönkre a játékot.

    Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

Új hozzászólás Aktív témák