Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Danex

    addikt

    Akkor lenne a vanillának értelme, ha a mostani grafikus motorral és modellekkel kiadnák a vanilla contentet az akkori talentekkel, questekkel stb.

    Amúgy érzésem szerint bukó lesz a classic abból a részből, hogy sokan soha nem próbálták ki, viszont a sok új WoW-os, de már a WOTLK-s játékosok is mikor megérzik azt, hogy alacsony szinten minden mob után enni / inni kell.

    A kasztok 2/3 részével kb solo-ban fejlődni se fogsz tudni, hiszen minden 2. mob azt jelenti ,hogy meghaltál, ja és kontinensenként van vagy 2 angyal tehát 10 perces séták a hulláid után.

    Vannak kasztok amiknek annyi volt a haszna egy raidben hogy felbuffoltad az embereket és ennyi.

    A zónák tele elit mobokkal amik 1hitelnek (Wanted küldetések). Addonok nagyon nem voltak. (QuestHelper, Auctioneer etc). pl ScarletMonasterybe allisként csak úgy juthatsz el aránylag rövid időn belül, ha az 50es zónán átverekeded magad 15halálból

    Arra nincs pénzed, hogy trainelni tudj, sőt az itemeidet a common árustól fogod venni az armor miatt.

    Mindenesetre ,ha jól megcsinálják akkor jobban várom ,mint az új kieget.

    ----------------------------------------------------------------------

    Szerintem az MMO-nak mint műfajnak egy időre befellegzett. A WoW kihozta a maximumot a stílusból, az összes többi MMO tiszta gagyinak, hat a WoW mellett. Bármi új jelentkező lenne, mindent hiányolni fogsz a WoW-ból, hiszen 13-14év munka van már mögötte míg az új játékban 1-2, maximum 3 év.

    Annak örülök, hogy a WoW csúcsidejében voltam gyerek, mert tényleg nagyon jó játék volt, ma már kevésnek tartom vagy felnőttem :U

  • Danex

    addikt

    válasz Steven #16 üzenetére

    Mikor meghallom a Classic zónák zenéjét elkap a nosztalgia, mikor suliból hazajövet egyből leültünk a gép elé hajnal 2-ig tolni, mikor már minden néma csend volt és csak a zóna zenéjét hallottad.

    Most viszont nekem is az van, hogy előfizetek, de nincs meg a vonzata, hogy húú na akkor egy kis HC farm, hogy legyen jobb gear stb.

    Egyedül azt élvezem mikor kijön az új kiegészítő és az első 1-2 akár 3 hónapot.

    Utána sajnos előjön az a probléma ,hogy a játékosok nagyrészt casualok. HC Raideken ott kell szenvedni, mert valakinek 50 wipe kell, hogy megtanuljon néhány lépést, az End boss-t meg már csak overgearrel lehet megölni az ilyenek miatt...

    Viszont annyi időt meg energiát se akarok belerakni a játékba, hogy hardcore-ként toljam, mert nem akarok minden nap 3 órát farmolni, meg 7 napból 4-en raidelni 7-től 11/12-ig.

    De 20 normális játékos mythic raid-re lehetetlen összehozni, mert van 30 guild, mindegyikben 3-3 normális emberrel, mert mindenki guild leader akar lenni, hogy a valóéletben való elnyomottsága ellen itt a játékban élje ki magát a hatalommal.

    Blizz meg sajna kivette a 10fős mythic-es így ez elég szar lett a casual, de jó képességű játékosoknak.

  • Danex

    addikt

    válasz laposonly11 #43 üzenetére

    Próbáltam sok ingyenes MMO-t, de valahogy mindegyikből hiányzott 1-2 a már WoWban alapvető dolog, ami miatt úgy is visszamegy az ember. És tényleg igaz, hogy sokkal többet kell grindolni, ugye WoWban van több ezer küldetés, a kínaiban meg kevesebb, de ,hogy mégse 1 hét alatt legyél max szint nem 10 malacot kell megölnöd hanem 50 valamit.

  • Danex

    addikt

    válasz laposonly11 #67 üzenetére

    Már csak azt mond meg mennyire lenne izgalmas az, hogy castolod a fireball-t 3s-ig, majd a közelharci hős lép egyet és ennyi volt a sztory.

    Az MMORPG, nem FPS játék, hogy célozni, meg ugrálni kelljen.

    Az meg ,hogy azt gondolod annyi a WoW, meg a többi RPG ,hogy egyszerre lenyomod az összes gombot csakis azt bizonyítja ,hogy túl sok közöd nem volt az általad kritizált játékokhoz. :(

Új hozzászólás Aktív témák