Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Depression #29 üzenetére

    Ezt a hsz-t olvasva, valahogy túlzottan átéltem amit írsz, és a végén "nevetni tudnék, de csak sírva" hangulatban fordultam félre a fotelben. :C

    Én sohasem játszottam még egy játékukkal se, a WoW láttán rosszul vagyok.
    Hihetetlen, ha még mindig lesznek, akik tolják a WoW-ot, mire ez kijön, már mostanság illene kiöregednie...

    Ellenben nem értek egyet a #7 szöveggel. Szerintem a való életben is tök ugyan olyan értelmetlen bármi mást elérni a túlélésen (éh, és fagyhalál, maradandó sérülés elkerülésén) túl, mint egy MMO-ban.
    És ezt úgy mondom, hogy sosem játszottam még ilyen tipusú játékkal, és saját bevallásom szerint pillanatnyilag semminek sem vagyok függője (csak az ételnek, víznek és levegőnek).
    Valahogy az én meglátásomban semmivel sem ér többet, ha a valóságban veszel új cuccokat, mint ha egy mesevilágban. Egyik sem jó többre vagy kevesebbre. A lényeg hogy elégedettséggel töltsön el és elűzze az unalmat.
    Ha eközben vegetáló szobanövény vagy a géped előtt, szaros kis dealer az utcákon, vagy milliomos, aki nyomja a hipokrita rizsát az elitben, netán szorgos-dolgos-családos átlagember, annyira mindegy, hogy ez melyik valóságban történik, a monitoréban, vagy a fizikaiban. Mindkettő múlandó, és igazából egyik sem kézzelfogható. Így is, úgy is meghalsz, és ha van "élet a halál után", ott sem ez fog számítani...

    Viszont ez a nyilatkozat (vagy mi), tényleg nagyon beképzelt. Tudjuk, hogy mindenki tudja, hogy ez így van, de épp ezért csak hencegés elmondani is, hogy "mindegy mit csinálsz, mi akkor is csak jól járuk veled". :))

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák