Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz #51736960 #35 üzenetére

    én törtön nyomtam egy darabig, de iszonyúan ráuntam... :( időnként belépek, de nincs hozzá már hangulatom... hétvégén megcsináltam az elmaradt peccselést, beléptem hónapok óta először... futkároztam max 5percig és léptem is ki...
    és itt lehet jönni, hogy: tört meg minden... az eredeti sokkal addiktívabb, stb... nincs se pénzem az eredetire, se pedig ismerősök, akik miatt oda járnék... (vagyis a pénzt ki tudnám spórolni, de inkább költöm másra...)

    tegnap viszont kipróbáltam a dragonica-t :) ez viszont fergeteges... soha nem rajongtam a mangáért meg hasonló dizájnért, de itt tetszett ez a csiricsáré ovis szintű grafika :) szaladtam pár kört, végigcsépeltem az idióta mobokat, aztán amikor úgy láttam, léptem... időszakos szórakozásra ideális lesz...

    mmo-ból egyébként egy teljesen újragondolt hellgate kaliberű szerintem elég durva lenne... (amihez nem kell az embernek feláldoznia a fél életét, hanem belép... esetleg csapatba áll és 2perc múlva már a hent közepében van... ha pedig 5perc múlva lépnie kell, akkor lép...) nem tudom miben gondolkoznak, de ahogy látom, elég nagy önteltséget adott nekik az ötlet :DD

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák