Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kovsol

    titán

    válasz Kassadin #15 üzenetére

    minden egyes játékba amit top szinten akar tolni az ember rengeteg időt kell beletolni
    aki nagyon jól játszok tegyük fel cs-vel, vagy cod, vagy starcraft, de kismillió játékot mondhatnánk ott sokszor több ezer óra játékidőkről kell beszélni

    egy mmo ban annyi időt kell beleölni amennyire komolyan gondolod, valamit valamiért, ha te casual szinten barátokkal egy tizen pár fős raider csapatot akartok összehozni és nem server first killeket akartok, hanem ráértek kivárni, míg párszor nerfelik a bossokat akkor már raidelni is tudsz kevés időráfordítással is
    de van aki csak küldetéseket csinálja, alt karaktereket húz
    de lehet aki PvP re fekszik rá, ott is lehet alacsony szinten is élvezni a játékot, de ha topon akarsz lenni nagyon sok időt kell beleölni

    szóval mindenkinek magának kell eldönteni mit is vár el a játéktól és mennyi időt szeretne erre áldozni, és utána átgondolni, hogy ez reális elképzelés-e, vagy nem megvalósítható vágyai vannak

    mellesleg egyre jobban kedveznek WoW ban a casual játékosoknak, szóval a blizzard is rájött, hogy törődni kell azokkal is akik esetleg napi 1-2 órát szeretnének max játszani

    (#33) Wolverine utolsó bekezdésre +1 :B

    én WoW mellett a Guid Warst szerettem még iszonyatosan, de az nem MMO ugyebár, még a fejlesztők szerint se, hanem mert nem masszív hanem cooperatív

    [ Szerkesztve ]

    May the Force be with you!

  • kovsol

    titán

    válasz Kassadin #36 üzenetére

    nem az én dolgom, én nem vagyok az, és nem is akarok az lenni
    én csak leírtam, hogy a választási lehetőség adott, nem csak fekete-fehér van, hanem van átmenet is, szóval ez egy nagy tévedés, hogy aki WoW -t tol az egy über kocka nolifer, mert a HC játékosok az összlétszám pár százalékát adják ki csak

    [ Szerkesztve ]

    May the Force be with you!

  • kovsol

    titán

    válasz Kassadin #38 üzenetére

    én kb 4 éven át toltam wow -t, de ha azt nézem, hogy kerül kb 3000 Ft ba egy hónapra az egyáltalán nem sok, napi 100Ft ha csak kétnaponta játszik vele valaki akkor is hol van ez ahhoz képest, ha elmész mondjuk moziba és egy 1,5 órás filmért kifizetsz 1k nál többet, én nem járok moziba, nem cigizek, nem iszok helyette napi 100Ft -t költöttem wow ra, pedig volt amikor csak hétvégén játszottam

    na én lezárom a témát részemről, mert ez nem ide való és sokszor lerágott csont

    [ Szerkesztve ]

    May the Force be with you!

  • kovsol

    titán

    válasz rt06 #47 üzenetére

    itt egy [link] oldalt lehet látni a legjobban kereső játékosok és klánok listáját (Player money ranking, Team money ranking)

    TSL még sehol nincs a GSL hez képest (világ 64 legjobb játékosa szokott rajt indulni két külön osztályban)

    Place Prize (KRW) Prize (USD) Prize (EUR)
    Champion ₩100 000 000 $87 000 €66 000
    Runner-up ₩30 000 000 $26 000 €19 900
    Semifinalists ₩10 000 000 $8700 €6600
    Quarterfinalists ₩4 000 000 $3480 €2650
    9th-16th ₩2 000 000 $1740 €1330
    17th-32nd ₩500 000 $434 €330
    33rd-64th ₩300 000 $261 €199

    Total prizepool of each tournament: 200,000,000 Won (approx. 170,000 USD)

    [ Szerkesztve ]

    May the Force be with you!

Új hozzászólás Aktív témák