Új hozzászólás Aktív témák

  • Wolverine

    félisten

    válasz Raysen623 #27 üzenetére

    Integrált Radeon HD 4250-nel játszom, ez stimmel. Übercasual vagyok (napi 1-2 óra játékkal és kismillió alttal), ezt sosem tagadtam, és nem is voltam más az utóbbi 6 évben. Ha nem élvezném ma is a játékot, akkor nem játszanék vele folyamatosan. Szerinted kifulladt és unalmas; szerintem meg kiégtél, és marhaság lenne 6 év után azt várnod neked vagy másnak, hogy a WoW feltalálja a spanyolviaszt. Ennyi idő után gyakorlatilag nincs olyan mechanizmus, ami nem szerepelt valamilyen formában a játékban, legyen szó küldetésről vagy bossokról - de a WoW még mindig tud újat mutatni a feltörekvő játékoknak a phasing kifejlesztésével.

    A játékosok száma a WotLK ideje alatt stagnált, de ennek nyilván semmi köze ahhoz, hogy a legnagyobb piacnak számító Kínában gyakorlatilag másfél évig nem is működött a játék :U Náluk épp csak megjelent a WotLK, és a Cataclysm nagyon messze van.

    Egy másik MMO-nak manapság egyetlen dolog miatt lehet előnye a WoW-val szemben: az, hogy az nem a WoW. Próbáltam a Riftet; gyakorlatilag ugyanazt a játékot játszottam más grafikával és sztorival. Próbáltam a Warhammert: a public questek bevezetése remek ötlet volt, nem véletlenül használja azóta ezt a mechanizmust a Rifttől a Champions Online-ig rengeteg játék. Próbáltam a Tabula Rasát, a Champions Online-t és még jópár másik játékot is... de végeredményben egyik sem tud mást, amit a legtöbb MMO manapság. És ezt a legprofibban - szerintem - a mai napig a WoW hozza.

    "I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Új hozzászólás Aktív témák