Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz marcias #13 üzenetére

    hát igen... a starcraft :) mennyit játszottunk anno vele... pff... mindhárom fajt szerettem... terran-okat a betonvédelem miatt... haveromékat szétszívattam a jól elrendezett (jó egységekkel berendezett) bunker-siege tank-légvédelmi torony trióval :D protossokat a carrier meg az univerzális egységek miatt szerettem... meg alapból elég kemény egységeik vannak és rohadt gyorsan fel lehet húzni a bázist, ha van anyag... a zergekkel meg hordázni imádtam :D nem voltam profi egyáltalán... versenyeken láttam, hogy néhányan hogy nyomták 10újjal/gyorsbillentyűkkel, mindent folyamatosan számolva :S azokhoz képest a quake-erek kismiskák :D szerintem blizzardéktól visszamenőleg is beszerzek mindent szépen... wc3+ft, sc+bw, majd aztán sc2-t is megveszem frissibe... meg a d3-at is :D kicsit izéli a csőrömet, hogy 3felvonásban jön a sc2 :( mert ha így 10fölött indul darabja, akkor az necces lesz :S

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák