Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • for3l

    senior tag

    válasz proci985 #28 üzenetére

    akkor szerinted amikor ilyen topicot rak fel a gyerek jsp-n, hogy "Offer 33 unid griffon" azt mind neki a bot szedte össze (4 héttel reset után)? hát meg mondom: nem. shop-ban vette őket, és a shop-nak honnan van ilyenje? dupe.
    a lagos dupe már rég nem működik, de vannak más methodok is. (nem ismerem őket).

    talán kicsit tényleg elfogult voltam mh-ügyben, de ti nem érzitek át azt, amikor gyakorlatilag egy gép ellen versenyzel, ami megy éjjel nappal és emiatt esélyed sincs utolérni, hiába próbálkozol mh-val vagy a nélkül, mert neked szükséged van az alvásra, meg vannak más tevékenységeid is hétköznap, mint a baalrun.

    karakterek felépitésébe meg nem menjünk bele, mert az egy külön (hosszú) téma az "xp-kapással" egyetemben.

    és én most br-botokról beszéltem meg mh-ről, nem mf-ről, szal a gazdaság az nem tudom, hogy jön ide. :B

    D1Rect, látom, te sokat játszottál az emlitett játékkal, főleg neten.

    Viktor77, mephi666, oké, csalás, ha ezt akartátok hallani, tessék. de én azt próbálom mondani, hogy a dupe-hoz és botokhoz képest az mh az szinte semmi! szerintetek a bot körbetelézik mindent, aztán amikor meg van a lejárat, lemegy? akár úgy is mondhatnám, a bot is "mh-t használ".
    és sose érdekelt hogy milyen mobok merre vannak, sőt, nem is mindegyik mh mutatja ki ezeket, amit ebben a ladderben használtak többnyire az emberek, az pl nem is mutatta a teljes térképet, csak több részt deritett fel a fog-ból.

    cain69, nem fórum téma.

    btw, tudom, hogy hogy lehet több dio-t futtatni egy gépről, ami jelenleg is működik, és nem találja meg a warden, nem nagy szám.
    szóval a blizzard ezzel csak demonstrálni akart vmit, tisztább nem lett tőle a b.net csak egy csomó usertól* megszabadultak (és akkor még nem beszéltünk a pvp hack-ekről...).

    *bocsánat, nem usertól, hanem key-től/acc-tól, ugyanis pár dollárért lehet venni cd key-t. cuccokat ugyanigy... és nyugaton nem számit a 10-15euro, játszik tovább, aztán megint ban. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák