Új hozzászólás Aktív témák

  • PPatrik

    aktív tag

    Sok ideje keresek ilyen töltőt és ez jónak tűnik.
    A nyári biciklizésem majdnem ráment a rossz töltőkre és kábelekre, így elhatároztam hogy jövőre mindenből a legjobbat viszem, alaposan letesztelve.
    ( Napi 150-300km után nem mindig találtam konnektort, pl kemping, bokor, stb helyeken és az egyik töltőfejem kemény 0.5A-es volt, a másik LG gyári 1.8A, volt nálam egy 13Ah powerbank meg egy G2, egy 15cm-es lapos szuperolcsó usb kábel és talán egy Logitech egérhez kapott 1.5 méteres. Nem értettem hogy miért nem töltődik fel semmim, soha. Persze a biciklin sok idő van gondolkodni, szóval pár nap alatt megfejtettem. ;]
    Nameg az is kiderült, hogy néha 1 konnektornak is örülni kell, ezért 2 portos adaptert kell vinnem :D )

    Én is sok kábelt néztem, de még 1-et sem mertem kipróbálni, messze még a nyár, viszont szerintem érdemes lehet LG gyári 20 awg-s kábelt nézni, vagy esetleg a Samsung 2A-es töltőihez járó kábelt. Bár utóbbi töltőkből sok a hamis, fene tudja hogy a kábelekből mennyire lehet jót kifogni. Viszont az LG kábelekből meglepően sok van ebay-en, ami mind eredetinek mondja magát, különböző helyekről, különböző árakkal. De pl ebből 822 eladott darabbal, angliából olyan rossz nem lehet, csak a 10 font szállítás húzós.
    Arra van valakinek ötlete, hogy amin 3 pötty jelzi a csatlakozó irányát, az lehet-e eredeti?

Új hozzászólás Aktív témák