Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lugosi

    MODERÁTOR

    válasz szilos #4924 üzenetére

    Milyen időszakban csinálja? Az jutott eszembe, hogy nem lehet esetlegesen köze ahhoz, hogy akkor jön elő a hiba, amikor az akku már jobban merült egy kicsit?

    Amit fórumokon találtam erről:
    - a legtöbb esetben arra panaszkodnak, hogy a rossz helyre tervezett bekapcsológomb benyomódik a zsebükben, és ha hosszabb ideig tart nyomva, akkor sajnos lezárt képernyőnél, zárolt telefonnál is újraindít,
    - leak os esetén panaszkodtak erre, illetve jóval régebbi oprendszer esetén, mint ami szerintem a tieden van,
    - végül olyan alkalmazásra tippeltek, ami esetlegesen okozhatja, talán ez a legrosszabb, mert úgy lehet rájönni, hogy egyesével leszedsz egy-egy appot, és nézed, hogy úgy is csinálja-e --- egy próba egy nap. Egyik topikban a waze-t gyanúsították vele, nem tudom hogy alappal-e. Ugyanezen ötlettől vezérelve egyik topikban azt javasolták, hogy biztonsági adattörlés, és utána egyesével rakd vissza az appokat, és nézd meg, hogy előjön-e a hiba.***

    Én azt gondolom, hogy ha az utolsó témában gondolkodsz, azaz esetleg egy app lehet a ludas, akkor azt nézd meg, hogy amikor elkezdte ezt csinálni, akkor előtte napokban milyen appot tettél fel. Hátha ez segít.

    *** Most olvastam vissza, látom hogy írtad, hogy újraraktad a szoftvert. Akkor viszont esetleg azt lehet megcsinálni, hogy az appokat egyesével teszed vissza.
    Egy listát beteszel arról, hogy milyen appok vannak fent?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák