Új hozzászólás Aktív témák

  • ferrari1

    őstag

    válasz kekkola #4115 üzenetére

    Köszönöm a segítséget. Mindent megcsináltam ahogy mondtad. Vagy balamit rosszul csinálok vagy valami... de az ismerősök keresése kikapcsolása mellett is összefűzte ismét sajnos.

    (#4113) lugosi:

    Neked is köszi! Igen annak ellenére összerakta őket megint, hogy nem engedtem. :(((

    (#4114) GabeTheWhite:

    Egyelőre sokat nem tudok mondani, mert tegnap délután került hozzám. Még az ismerkedési fázis van. Egyik ismerősömtől vettem, fekete. Van hozzá a doboz tartalmán felűl egy eredeti asztali dokkoló, eredeti autós töltő és egy nillkin tok. A szélességétől féltem legjobban. Nem vészes. Vegyesek az érzéseim. Van olyan alkalmazás ami a munkám miatt fontos lett volna, ha működik a Play áruházból, de sajnos nem. A másik ami nem tetszik az az előbb leírt, akaratom ellenére összefésült névjegyek. Ezektől eltekintve zseniális készülék. Beszélgetés alatt ilyen minőségű hangot még egyik készüléknél sem tapasztaltam! Gesztus vezérlést 1 óra alatt megszoktam, billentyűzet kissé fura amiatt, hogy számok, írásjelek a kijelzőn vannak. Ezt is szoknom kell, de nem vészes. Összeszerelés, anyaghasználat, működés mind mind felső kategóriás, de ezzel nem mondtam semmi újdonságot. Remélem a számomra hiányossága ellenére meg tudok vele barátkozni, mert nagyon tetszik egyelőre.

Új hozzászólás Aktív témák