Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BalaNce87

    addikt

    válasz GAbre #1 üzenetére

    Ez van, azt veszik ami az új, jövőre majd a köv cod lesz a lista élén, ez már megszokás. Hamar lefog csúszni a trónról ha pedig nem az azért van mert mást nem vesznek, ehhez meg kell az eredeti hogy multizhass. Amúgy pc-n sincs nagyon update, azaz jön, de van akinek még jobban elrontja, van akinek meg javít valamit, szóval ott se jobb a helyzet, max annyival hogy jobban néz ki grafikailag, de hát ez senkit nem vigasztal, ha nemtud játszani. Kérdezd azokat akik minden évbe kiadnak érte 10 ropit, vagy többet ha konzolra veszed, de vannak olyanok is akik bemondják hogy jövőre tuti nem veszem meg, meg ezt nem is az iw csinálja tuti rossz lesz, azt elsőként fog sorba állni a játékért...
    Wii-re meg pont nem vennék egy fps-t, akkor már inkább xbox vagy ps3, ezen meg nincs mit csodálkozni, inkább az a meglepő hogy egyáltalán elkészítik wii-re is, bár a mohóság határtalan. Azt a platformot fogják támogatni ami a több pénzt hozza be.

    [ Szerkesztve ]

  • BalaNce87

    addikt

    válasz GAbre #4 üzenetére

    Én a 2-re esküszöm de azért mert még kúltúrált és azzal kezdtem, 4-el is játszottam de már tele volt olyan dolgokkal amik kiborítottak, ám a mostanihoz képest az is letisztultabb. Igazából az első rész volt az ami ténylegesen elért valamit és most nem az eladásokról beszélek. Érződik hogy a 2. rész már kijött konzolra is, és onnantól már a konzol kezdte uralni az fps műfajt is, így most egy olyan sorozat ami pc-n kezdte, népszerűbb konzolon, de ez a battlefieldre is igaz, a moh igaz ps-en kezdte aztán jött pc-re is, az utóbbi részt meg nem kellett volna erőltetni, de látod az is megvették szép számmal. Azt meg én sem értem hogy pc-re minek csinálják meg, ha nem igazán akarnak foglalkozni vele, az 5 se jött volna ki eredetileg, de aztán mégis, pedig az még nem is volt sikeres annyira, persze azt is vették rendesen, de a pc-s játékosok szemében kudarc lett.

    [ Szerkesztve ]

  • BalaNce87

    addikt

    válasz wednesday #9 üzenetére

    A sima red orchestrával játszottam, amúgy nem rossz, nehéz játék, csak nekem az nem jött be hogy óriásiak a mapok és kocsikázol egy 2 percet majd egyből lelőnek és újra az egész. Amúgy nem rossz, a bátyjám accján fent van, de bevallom nem játszottam vele túl sokat.
    Amikor videókat néztem nagyon rajta voltam hogy jó ez, aztán csak egy flash volt és akkor játszottam vele amikor meglett. A csapatmunka számít, így egyedül nem érsz túl sokat, meg hát nem is találkozol minden percben ellenféllel. Tele van jó ötletekkel a játék amúgy.
    Az insurgency ami még ilyen és jó játék, a red orchestrához hasonlítható, csak nem világháborús a környezet. Találtam gameplay videót róla.

Új hozzászólás Aktív témák