Új hozzászólás Aktív témák

  • ribizly

    veterán

    Alapvetően rossz a hozzáállás. :DDD
    Nem gond, hogy nem változott a játék, nézzétek csak meg a CS-t, vagy a QUAKE-t.
    Ami sokkal izgalmasabb kérdés, hogy miért van az (ezt magamtól is kérdezhetném persze), hogy borzalmasan drága pénzért valójában új map-okat és skineket kapunk...?

    De valójában valahol meg is van a válasz a kérdésre:
    Az oka az, hogy a pályák elég jól ki lettek találva, könnyű játszani, megfelelően lett belőve a nehézség, és kiegyensúlyozott a játékmenet. Szebb és összetettebb, mint mondjuk a CS. Nem annyira összetett persze, mint mondjuk egy BF, de nem is szabad összehasonlítani, mert hiába FPS, attól még a játék teljesen más élményt nyújt.

    A COD-ok inkább a gyors és aktív élményt adják. Igazából kevesebbet kell taktikázni, nehezebb összedolgozni, és sokkal több múlik a reflexeken, mint azon, hogy mennyire vagy csapatjátékos. Ellenben pont ez adja azt a pluszt, amit a többi FPS nem feltétlenül tudja adni (persze egy QUAKE, UT party is a reflexeken múlt), értem ez alatt, hogy ilyen környezetben, realisztikusabb(nak tűnő) fegyverekkel, valóságos(nak ható) pályákkal.

    Ami engem zavar, hogy mostmár pofátlanul magas összeget kérnek el néhány új pályáért, ami kizárólag a multit bővíti (igen, nekem kellene egy kis single kiegészítő is), és a pár pályából is van ami olyan vacak, hogy az ember rányom a disconnect gombra, amint azt látja betöltődni...

    Szóval szrájklolni akarok a drága 5 pályás DLC-k ellen :P

    |•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

Új hozzászólás Aktív témák