Új hozzászólás Aktív témák

  • RandomName

    aktív tag

    E: Ne legyél radikális.
    Látom, hogy "ökoszekszuálisnak" lenni jó pár éve trendi, de sarkos életmódváltásokat nem fogsz tudni mindenkin átvinni.
    A gyors változásoktól viszolyognak az emberek. Az kell, mint a három kismalac meséjében. Elóször az egyik mellső lába, azután a stb....
    Amíg nem lesz még 2 generáciováltás úgy, hogy az elmaradott részeken megfelelő lesz az oktatás, és el tud indulni az ország leszakadt régióinak a felzárkóztatása, addig nincs esély arra, hogy pl az én kis falumban Gipsz Jakab átlagállampolgár aki az általános után mezőgazdasági Dani lesz (kihorDani-behorDani) az például szelektíven gyűjtsön hulladékot....
    De az a baj, hogy mi tudjuk, de ők meg nem olvasnak itt.
    Na meg itt vagyok én, aki egyszerű fizikai munkás, aki utánaolvasott a klímaváltozásnak, ismeri a hatásait, viszont tudom, hogy ha nem húst viszek be akkor csökken a munkateljesítményem.
    Egy bolt van a faluban, ott csak abban a müanyagban kaphatod meg a zöldséget amire rá van ragasztva a vonalkód. Ennek a zacskónak nálam még 2-3 utóélete van.
    De pl nem fogok a holland-német példa felé elindulni fizikai munkásként, hogy egy héten 1-3 alkalommal kell zuhanyozni, mert azt sértésnek érzem azokkal szemben akikkel együtt dolgozok.
    Nyugi, mindenki megteszi a maga módján amit megtehet szerintem.

    "A fejlesztők és a Jóisten versenyben vannak. Az előbbiek egyre hülyebiztosabb szerkezeteket csinálnak, a Jóisten meg egyre hülyébb embereket. És hát a Jóisten áll nyerésre." By:nalaca001

Új hozzászólás Aktív témák