Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DummyBoy

    senior tag

    válasz #54715584 #29 üzenetére

    Azért a "hafordítvadugodatelefonbaatollatberagad" és a "hanincsszerencsédazarcodbarobban" az nem éppen hasonló kaliberű probléma ...

    Kicsit vicces azért, hogy mennyire megváltozott a világ ... Nem vagyok alma fan, sőt épp ellenkezőleg, de az antennagate estén sokkal nagyobb hiszti volt ... Mi lett volna itt ha az almás telefonok robbangatnak?

    Nekem Note 5-ösöm van, 7-esre cseréltem volna, de most jóideig nem hiszem hogy Samsung telefon vásárlásán gondlkodnék ... (Vagy bármilyen más Samsung termék ...)

    Nem bízom egy olyan cég minőségbiztosítási rendszerében, aki ekkorát hibázik, függetlenül attól, hogy ez technikai vagy management döntés volt-e, egyszerűen elfogadhatatlan számomra. Főleg egy ilyen értékű flagship product esetében.

    Ez lenyomja őket a szememben a kínai dzsunkák közé, és mint olyan abban az árkategóriában lenne a helye.

    Imádom az S-pent, de előtte is megvoltam nélküle, valószínűleg ezután is megleszek.

    Sajnálom persze, de azért vicc, hogy egy gyártónak igérgetni kell, hogy a következő 1000+ eurós flagship modellje nem fog felrobbani a kezemben/házamban ...

    Life is shor...

Új hozzászólás Aktív témák