Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oriic

    HÁZIGAZDA

    válasz Vinyard# #25 üzenetére

    Reboot. Persze. Bár EA-ből kinézem.

    "Amúgy szerintem az erősen ellentmondásos nyilatkozatból az szűrhető le, a ME trilógia után fog játszódni, de nem közvetlen, hanem jóval később. Így végülis nem közvetlen folytatása lesz a korábbi 3 játék történetének, nem találkozunk az ismert szereplőkkel, nem látjuk a háború utózöngéit."

    Ezzel az a gond, hogy akár 5ezer évvel később is játszódhat, kutyafüle se tudja már hogy ki az a Sheppard, de attól még az egyik befejezést kanonizálniuk kell. Mert folytatása az idővonalnak. Mert teszem azt eltellik 50 ezer év, és jönnek a Reaperek újra. Ergó mindenki tudja majd hogy azt a befejezést kanonizálták ahol a reaperek megmaradtak. De akár az is lehet hogy 100 ezer év múlva játszódik, de mondjuk az szimbiózis befejezést választották, és lehet látni az új evolúcióját az ember-gép hibrideknek. Vagy vehetnénk a másik két befejezést is.

    Ha meg mondjuk Prothean-ok korában játszódna akár az is jó lenne, de az meg ugye előzmény lenne akkor.

    Szóval valahonnan hiányzik egy infó, vagy simán csak nem tud nyilatkozni a csóka.

    Végül is értem mit mond, tudatosítani akarja hogy jön egy Mass Effect játék, de egy régi ismerős sem fog szerepelni, de attól függetlenül az eseményeket amik megtörténtek nem lehet semmissé tenni.
    (oh wait,időutazás...noooo :DDD )

    Jó tudom, túl sokat gondolkodok hülyeségeken. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Live-Die-Respawn

Új hozzászólás Aktív témák