Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jander

    senior tag

    Nekem is a karakter animációkkal volt gondom, pl. női karakterrel játszók biztosan gyorsan feladták a dolgot, mivel úgy fut, mint aki besz*rt.

    Továbbá lehetne több könnyű páncél benne, mert kb. van vagy 20 nehézvért 3 mágusköpeny és 3-4 bőrpáncél... ez utóbbiak olyanok is... férfi gyógyítót indítottam végül, (a bef*sós női modell miatt) és szörnyű volt a kinézete végig ugyanazt a köpenyt használtam...

    Az íjász class-t kicsit meg kéne reformálni, mert konkrétan használhatatlan, nincs skill, alig talál be a nyíl, és baromi lassan lő. A mágusok pedig irgalmatlanul overpowered.

    Ettől függetlenül az évtized egyik legjobb játéka, elég hosszú volt, vagy 60-70 órát öltem bele, és maradt ki sok apró küldetés, meg elolvasatlan codex bejegyzés.

    Zseniális volt a látványvilág, felőlem újíthatnak a grafikán de a conceptek minőségén ne változtassanak!

    If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

  • Jander

    senior tag

    válasz Morden24 #22 üzenetére

    "most indítottam Human Mage-et, és ha ezzel végigtolom, akkor még ficcen egy elf női rouge."

    Én is male human mage-el indultam (szokásos női íjász kiábrándulás után), aztán úgy alakult, hogy "jó" lett, illetve gyógyító, és a vörös csajszival...

    SPOILER:
    illetve először mindkét nőt d*gtam, aztán fellázadtak, hogy miért járok át a másik nő sátrába éjszakánként?! Ez pl. baromira tetszett...
    SPOILER VÉGE

    És ezután elhatároztam, hogy a kiegészítő megjelenésekor egy gonosz női tolvajt indítok. Valószínűleg elf lesz nekem is, bár a gonosz elf valahogy nem jön össze... kivéve ha a városból származik, talán az itt belefér a lore-ba.

    If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

  • Jander

    senior tag

    válasz Morden24 #28 üzenetére

    Mindegyik jól hangzik, én is általában úgy állok neki, hogy a saját döntéseimet követem, hogy mit tennék az adott helyzetben. Ez gyakran a szent felé visz, fene a jó szívemet, ezért második végigjátszásra direkt az ellenkezőjét csinálom mindennek, hogy a sztori 'másik felét' is megtudjam. Semleges karaktert nem igazán szoktam játszani, sok dologtól esik el az ember úgy.

    If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

Új hozzászólás Aktív témák