Új hozzászólás Aktív témák

  • djg

    aktív tag

    Na, örülök, ha ennyi pozitív tapasztalat jön! A demo lejött tegnap, ma kipróbálom és ha tetszik holnap megyek is a boltba érte.

    Az imdb pl. nekem nagyon is sokat szokott elárulni, de nem jelenti azt, hogy egy 5.5-ös film ne tetszhetne nekem vagy bárkinek. Nem kell törvényszerűnek venni az értékeléseket, meg azt is meg szoktam nézni, hogy hányan értékelték, de azért amikor egy filmet már 150.000-en értékeltek és átlag 7,5-öt vagy a fölött kapott, az már elég jó eséllyel fog nekem is tetszeni. De nyilván csak iránymutatás, ahogy minden szakcikk és vélemény is, nem kötelező jellegű.

    (#22) Logen88 Szerintem a pontszámok még mindig jobb alapot nyújtanak, (főleg, ha sok értékelés átlaga és nem csak egy szubjektív vélemény a sok közül), mint 1-1 jól összevágott trailer, ami még ráadásul poéngyilkos is tud lenni akár film, akár játékról beszélünk.
    Én nem szoktam sokat foglalkozni trailerekkel, játékmenet videókkal azon alkotásoknál, amiket meg szeretnék venni. A Beyondból se néztem végig egy videót se (talán a legelsőt leszámítva), ahogy kerültem a gtaV és a watch dogs videókat is. Demot meg nem adnak ki mindenből. Van, hogy 1-1 cikket elolvasok, de néha azt is megbánom, mert igénytelenül összerakott, nem szép megfogalmazású és sokszor leírja, hogy hogyan kezdődik, hogy alakulnak a szálak, amire nem vagyok kíváncsi. A GTA V cikket is megbántam, hogy elolvastam nem mondom meg hol.
    Te mit veszel alapul, mielőtt tízezreket költesz valamire?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák