Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz #08052480 #40 üzenetére

    Oké, rendben, értem én, köszi a felhomályosítást. Sajnos nagyon is igazad van, ezért szaporodnak gombamód a sz@r, egyszerűsödő játékok, mert ez kell a mai generációnak. A sok vérpistike csak lövöldözni meg kardozni szeret, mindenkit cafatokká aprítani, lehetőleg úgy, hogy két gombnál többet ne kelljen használnia, mert akkor néha meghal és kidobja a konzolját az ablakon.

    Sajnos manapság nem divat a gondolkodás, és ezt a fejlesztők is átveszik, mert miért is találjanak ki újat, ha a mostani játékok kellenek mindenkinek (CoD és társai). És nagyon úgy néz ki, hogy az embernek lassan már tényleg kénytelen lesz nosztalgiázni, ha jó játékkal akar játszani.

    Összefoglalva, értem én, hogy pénz beszél, kutya ugat, de talán egyszer-kétszer tehetnének kivételt - nem mennének tőle csődbe - és valami olyat is csinálhatnának, ami a régebbi játékokhoz hasonlóan szórakoztató, nem csak arra jó, hogy naponta leadjuk vele a felgyülemlett feszültséget.

    Idave: Igen, mert a PC verzióval egyiken sem foglalkoztak. Mindketten úgy csinálták a játékot, hogy a mai vérpistikék el tudjanak vele szórakozni. Hatalmas csöcsök, kardok és hack & slash játékmenet egy olyan játékban, aminek elődje az utóbbi idők legjobb RPG-je volt? Szánalom. A Rage pedig jó játék lett volna, ha John Carmack bátyó a Megatexture nevű szart nem erőlteti rá a mostani PC generációra, ha már állítása szerint nem megfelelő hozzá. Akkor adta volna ki csak konzolra, vagy megvárta volna, amíg a PC is felér az "überfaszakirályvagyokénhozomapénzt" konzolokhoz.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák