Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz kisfurko #123 üzenetére

    A hozzászólásodból az jött le, hogy konkrétan velem van bajod. Lebecsmérlő hangnemet nem használtam senkivel szemben, az érveket meg leírtam, leírtuk többen is, maximum nem értesz velük egyet. Demokrácia van, mindenki azt gondol ami szeretne, de ettől még a bitstream az konfigurálja az fpga-t, akárminek is hívja a fejlesztő környezet a bitstream letöltését.

    Amúgy komolyabb cégek komolyabb szoftvereinél a GUI tervezést nem a programozók csinálják, hanem külön ezzel foglalkozó ember(ek), mert ha a programozó csinálja a GUI-t is, akkor abból általában egy olyan valami lesz, ami csak a programozónál fog jól működni, mert ő tudja mit és mikor kell nyomni. Könnyen megeshet, hogy az került a gomra feliratnak, amit a design team megálmodott, mert nekik meg aztán annyira mindegy, hogy mit csinálnak a hardveresek az eszközökkel...
    Erre utaltam a konyhanyelv említésénél, csak reggel nem volt időm bővebb hozzászólást írni.

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák